آخرین اخبار فناوری مالی جهان / Metavar First Banking India فعال شد


تیتر امروز ۱۴۰۱.۰۳.۱۳ در حوزه بانکی و پرداخت را بخوانید

Kiya.ai، یکی از ارائه‌دهندگان راه‌حل‌های دیجیتالی نوآورانه برای موسسات مالی و دولت‌ها در سراسر جهان، اعلام کرد که Kiyaverse اولین متا ساز بانکی را در هند راه‌اندازی کرده است. Kiyaverse بانکداری در دنیای واقعی و متا بانکداری را از طریق تعامل مبتنی بر آواتار یکپارچه می کند. اول، Kiyaverse به بانک‌ها اجازه می‌دهد تا دنیای متا خود را برای مشتریان، شرکا و کارمندان از طریق خدماتی از جمله مدیریت ارتباطات و آواتارها و روبات‌های مشاور گسترش دهند. Kiyaverse قصد دارد توکن‌های NFT و پشتیبانی از ارز دیجیتال بانک مرکزی را برای فعال‌سازی امور مالی باز در وب ۳ ارائه کند. Kiyaverse همچنین رابط‌های API باز خود را به جمع‌آوری‌کننده‌ها و پورت‌های مختلف متصل می‌کند تا آن را به یک برنامه فوق‌العاده و یک بازار بزرگ در دنیای Metavars تبدیل کند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، مهم ترین تیتر اخبار مالی حال حاضر جهان یعنی ۱۴۰۱.۰۳.۱۳ را در این گزارش می خوانید.

دویچه بانک آلمان یک دستگاه سپرده نقدی در شعبه خدمات مالی PT تویوتا آسترا نصب کرد

دویچه بانک آلمان امروز اعلام کرد که یک دستگاه سپرده نقدی را در PT Toyota Astra Financial Services در اندونزی نصب خواهد کرد تا داده های پرداخت بلادرنگ را منتقل کند. این سرویس فرآیند جمع آوری پول را برای شرکت ساده می کند و در عین حال روش پرداخت آسان تری را به مشتریان ارائه می دهد.

همکاری MoneyGram و Mobily Pay

MoneyGram، پیشرو در تکامل پرداخت‌های دیجیتال همتا به همتا، و شرکت سعودی Mobily Pay، کیف پول موبایلی که توسط شرکت مخابراتی و ارائه‌دهنده خدمات دیجیتال Mobily حمایت می‌شود، امروز همکاری خود را اعلام کردند. به این ترتیب، میلیون‌ها مشتری در عربستان سعودی می‌توانند به صورت بلادرنگ پول را در هر نقطه از جهان انتقال دهند.

Kiya.ai اولین متاتار بانکی را در هند راه اندازی کرد

Kiya.ai، یکی از ارائه‌دهندگان راه‌حل‌های دیجیتالی نوآورانه برای موسسات مالی و دولت‌ها در سراسر جهان، اعلام کرد که Kiyaverse اولین متا ساز بانکی را در هند راه‌اندازی کرده است.

این گزارش بر اساس آخرین اخبار در پایان روز تکمیل خواهد شد.

لینک های کوتاهاین لینک کپی شد!