آخرین وضعیت تیم ملی والیبال جوانان بانوان قبل از بازی با استرالیا


به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال بانوان ایران روز دوشنبه ۱۶ خرداد از ساعت ۶:۳۰ صبح به وقت ایران اولین دیدار خود در رقابت های قهرمانی آسیا را برگزار می کند. ملی پوشان روز یکشنبه ۱۵ خرداد آخرین تمرین خود را برگزار خواهند کرد تا برای دیدار مقابل استرالیا آماده شوند.

میترا شعبانیان سرمربی تیم ملی درباره آخرین تمرین تیم ملی والیبال و شرایط آن گفت: کادرفنی بازیکنان کاملا با شرایط جوی و سالن تمرین سازگار شده است. در حال حاضر تمرینات خوبی را انجام می دهیم و سعی می کنیم آنها را در رقابت قرار دهیم. کاستی های کار در بازی دوستانه ما با تایلند زمانی آشکارتر شد که روی آنها کار کردیم. البته نمی توان گفت مشکل این است که سبک بازی شرق آسیا با ما متفاوت است اما بازیکنان ما تمرینات خوبی داشتند. بعد از ظهر هم یک جلسه آنالیز داریم که مقابل استرالیا بازی می کنیم.

او درباره بازی مقابل استرالیا در روز افتتاحیه گفت: «ما به دلیل اطلاعاتی که از سال‌ها قبل داریم، چیز زیادی درباره تیم استرالیا نمی‌دانیم، اما سبک بازی ما همان است. فکر می کنم زیاد ما را اذیت نمی کنند. امیدوارم بچه ها بازی های خیلی خوبی انجام دهند.

وی افزود: بازیکنان ما خوب تمرین کرده‌اند، البته کاپیتان ما به دلیل مصدومیت هنوز به شرایط صددرصدی نرسیده است، اما فیزیوتراپیست‌های تیم به او کمک کردند تا با آمادگی بیشتری مقابل استرالیا بازی کند.

شعبانیان در خصوص وضعیت روحی و روانی ملی پوشان قبل از بازی با استرالیا گفت: همه بازیکنان تیم ما ۱۶ و ۱۷ سال سن دارند و ۱۸ سال سن نداریم بنابراین از نظر سنی جوانتر هستند. شرایط برخی از شرایط مسابقه، سطح بازی، شرکت تیم و جو مسابقه ممکن است بر عملکرد آنها تأثیری نداشته باشد، اما فکر می کنم تجربه مسابقات ایتالیا به آنها کمک می کند تا از نظر ذهنی خود را مدیریت کنند.

انتهای پیام/