آغاز اجرای «پرده خانه» و هفته پایانی «دوستان کمدی»


نمایش «پرده خانه» به کارگردانی گلاب آدینه از یکشنبه ۲۴ آبان در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه رفت و نمایش «دوستان کمدی» به هفته پایانی اجرا رسید.

به گزارش تئاتر آنلاین، اجرای عمومی نمایش «پرده خانه» به کارگردانی گلاب آدینه در تماشاخانه شهرزاد آغاز شده است و این نمایش در هفته اول پیش فروش ۲ هزار بیننده دارد.

«پرده خانه» نوشته بهرام بیضایی در روزهای اجرا توانسته نظر مخاطبان تئاتر و هنرمندان را به خود جلب کند و بازخورد بسیار مثبت اجرا از سوی مخاطبان در فضای مجازی منتشر شده است.

این نمایش در هفته اول اجرای خود با استقبال مخاطبان مواجه شد و بیش از ۲ هزار نفر در روز اول این نمایش را تماشا کردند.

«پرده خانه» که ۱۵۰ دقیقه طول می کشد، با یک آنتراکت ۱۵ دقیقه ای همراه است و از یکشنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱:۰۰ و روزهای آخر هفته ساعت ۱۶:۰۰ در سالن شماره ۹ میزبان مخاطبان خواهد بود.

این رویداد حاصل ۸ ماه آموزش مستمر توسط یک گروه ۱۰۰ نفره و اثری است که نشان دهنده مبارزه مردم ستمدیده و ستمدیده برای رسیدن به آن با حل مشکل آزادی است. نورا هاشمی، علیرضا ناشی، مانیا علیجانی، سامان کرمی و سعید چنگیزیان به همراه بیش از ۵۰ بازیگر تئاتر به گلاب آدینا در نمایش «پرده خانه» پیوستند.

گلاب آدینا پیش از این نمایش های «سلطان مار» و «مرگ یزدگرد» نوشته بهرام بیضایی را اجرا کرده بود و این نمایش سومین اثر کارگردانی بیضایی است.

پیش فروش روزهای جدید این رویداد از ساعت ۱۴:۰۰ امروز شنبه ۱۷ در سایت تیوال آغاز می شود و علاقه مندان می توانند علاوه بر خرید بلیت این رویداد در سایت، به گیشه تئاتر شهرزاد مراجعه کنند. .

«دوستان کمدی» به آخرین هفته اجرا خود رسید

نمایش «دوستان کمدی» آخرین هفته اجرا خود را در پردیس تئاتر شهرزاد پشت سر می گذارد.

این نمایش با بازی بهنام تشکر، سیما تیرانداز، سینا رازانی و معصومه رحمانی، تقابل یک خانواده خرده بورژوا با جامعه ای ورشکسته در تنگنای مالی است.

«دوستان کمدی» داستان ژاک و اودیل، زوج نسبتاً مرفهی است که از زندگی زناشویی سختگیرانه خود خسته شده اند و می خواهند با خرید دوستان از فروشگاه، رابطه خود را درمان کنند.

بلیت هفته آخر این نمایش در سایت گیشه پردیس تیوال و شهرزاد در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.