آموزش امداد و نجات در فرهنگسرای شهرستان در اولویت استبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ حسین خوئینی ها رئیس جمعیت هلال احمر استان قزوین در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر قزوین ضمن اشاره به حوزه همکاری جمعیت هلال احمر و مجموعه مدیریت شهری اظهار داشت: احداث پارک نجات، راه اندازی خانه هلال و آموزش امداد و نجات در فرهنگسرا و آموزش و پرورش شهرداری از مواردی است که می تواند در دستور کار حزب قرار گیرد و باعث همکاری بیشتر و همچنین ارائه خدمات بهتر به همشهریان شود.

خوئینی ها افزود: تبلیغات محیطی، طرح توزیع لباس گرم بین متکدیان در زمستان سال، بررسی موضوع برابری انسان ها و انتشار کتاب در این زمینه از دیگر مواردی است که باید در دستور کار قرار گیرد. جمعیت هلال احمر استان و شورا و شهرداری قزوین در راستای خدمات رسانی بیشتر به شهروندان امیدوارم بتوانیم در این زمینه و سایر موارد مورد توافق گام های موثری برداریم.

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر قزوین همچنین از آمادگی همکاری فیمابین و در ایجاد هم افزایی مدیران دستگاه ها، انعقاد تفاهم نامه همکاری فیمابین، تعامل در موضوعات مختلف عمرانی، آموزشی و فرهنگی در فضای تبلیغاتی و مجله پیام شهر.. بر رویکرد شورای ششم به سایر نهادها، رویکرد تعاملی با واگذاری فضای تشریفاتی به فضای عملیاتی تاکید و یاد می کنند.

قابل توجه است؛ در پایان این جلسه رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر قزوین با لباس سفید و قرمز هلال احمر به عضویت افتخاری و داوطلبانه جمعیت هلال احمر استان قزوین درآمدند.

۴۶