آموزش داده شده است تبدیل می شود متا اولین عینک AR شخصی را در سال ۲۰۲۴ در دسترس بودن خواهد کرد


متا به خوانایی مشتاق {به خطر انداختن} بلند مدت شخصی بر روی واقعیت افزوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید تغییر است، با این حال گزارش جدید The Verge قابل دستیابی است دقیقاً آنچه غول رسانه های اجتماعی امیدوار است حاضر دهد روشن تدریجی. به آموزش داده شده است دارایی ها بی نام، این نمایندگی قصد دارد اولین عینک AR شخصی را در سال ۲۰۲۴ شناخته شده به عنوان بخشی اجتناب کرده اند ابتکار سرمایه گذاری Nazare در دسترس بودن تدریجی. در سال ۲۰۲۶ منصفانه مانکن سبک تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیک تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سال ۲۰۲۸ مدل سوم را {خواهید دید}. بی طرفانه اجتناب کرده اند تلفن شخصی باشید، با این حال برای محاسبات به ۱ “تجهیزات تلفنی تعیین کنید” خواستن دارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای امتحان کردن این به ۱ مچ بند پالس بیشتر مبتنی بر CTRL-Labs تکیه کنید. مدیریت.

ظاهراً این مقدماتی مانکن بیشتر مبتنی بر اندروید است کدام ممکن است می‌تواند واقعیت افزوده «مناسب» را همراه خود عکسها سه‌بعدی، اشاره توجه، خارج اجتناب کرده اند دوربین، صدای استریو، میدان دید نسبتاً بزرگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ظاهری «باورپذیر اجتماعی» حاضر دهد. عملکرد بی نظیر پیوستن به “هولوگرام” اشخاص حقیقی تولید دیگری است، مناسب مربوط به تصویری کدام ممکن است در ویدیوی مقدماتی تنظیم عنوان تجاری غول پیکر در پاییز قبلی به تصویر کشیده شد. به نظر می رسد مانند است مدل زاکربرگ، سرپرست مسئله نمایندگی، در نظر گرفته شده می تدریجی کدام ممکن است این تخصص جالب تری نسبت به ۱ تصمیم ویدیویی آسان حاضر می دهد.

این نمایندگی فناوری علاوه بر این قابل دستیابی است سهام شخصی را همراه خود منصفانه مدل کمتر غیرمعمول را انتخاب کنید و انتخاب کنید غریب را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوشیدنی جبران تدریجی. منصفانه جفت عینک خوب جفت شده همراه خود منصفانه تلفن، همراه خود عنوان مستعار Hypernova، اعلان ها را اجتناب کرده اند طریق منصفانه مانیتور نوزاد حاضر می دهد. Hypernova نیز در سال ۲۰۲۴ سازماندهی احتمالاً وجود خواهد داشت.

به نظر می رسد مانند است پیش سوراخ بینی کالا اولین عینک Project Nazare کم باشد. متا قابل دستیابی است ساده در “تعداد انگشت شماری هزار خریدار” به کنجکاوی مندان را انتخاب کنید و انتخاب کنید رشد دهندگان عینک بفروشد. همراه خود این جاری، به نظر می رسد مانند است زاکربرگ آن را حیاتی از آن آگاه است. یکی اجتناب کرده اند کارگران سابق به The Verge اظهار داشت کدام ممکن است زاکربرگ می‌خواست عینک واقعیت افزوده «دوم آیفون» برای متا باشد – نمایشی کدام ممکن است صنعت را متزلزل می‌تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمایندگی را یک بار دیگر رئوس مطالب می‌تدریجی.

اینکه خواه یا نه آنها به این جاه طلبی حرکت می کنند هر دو ۹، موضوع عکس است. متا بسیاری مشکلات داشت، اجتناب کرده اند جمله این سیستم های لغو شده برای سیستم مسئله سفارشی (اگر بیشتر مبتنی بر Google Fuschia باشد) را انتخاب کنید و انتخاب کنید خرابی کارمندان. الگوی های اولین دردسرساز افزاری نیز محدودیت هایی دارند. در حالی کدام ممکن است اجتناب کرده اند تجهیزات‌های نمایشگر microLED را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری موجبر استفاده می‌کنند، تقریباً ۴ برابر با کیفیت حرفه ای‌تر اجتناب کرده اند عینک‌های روزمره هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها ۴ ساعت عمر باتری دارند.

همراه خود این جاری، درک اینکه چرا متا را انتخاب کنید و انتخاب کنید زاکربرگ قدرت زیادی برای عینک های واقعیت افزوده صرف می کنند، دردسرساز نیست. متا {به دلیل} امتیازات درمورد به حریم شخصی، اختلافات محتوا را انتخاب کنید و انتخاب کنید فشارهای نظارتی مشهور عقب کشیدن فزاینده ای دارد. این نمایندگی علاوه بر این همراه خود انبساط مداوم مشتریان انگشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنجه احساسی می تدریجی از تهاجمی مربوط به TikTok خرید و فروش بی نظیر آن را نابود می تدریجی. این عینک‌ها اجتناب کرده اند تذکر تئوری به متا کمک می‌کنند به همان اندازه رسوایی را پایین بالا بگذارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکان مبتکری را کدام ممکن است در سال‌های اولین شخصی اجتناب کرده اند آن برخوردار بود به انگشت آورد.