آژه ای: در مورد اخیر آسیب دیدیم/ با شناسایی و رفع نقاط ضعف می توان این اختلال را به فرصت تبدیل کرد.حجت الاسلام والمسلمین محسنی آژه ای در دیدار اقشار مختلف مردم استان خراسان جنوبی گفت: هدفی جز خدمت به مردم و اسلام نداریم و آمده ایم تا تمام وجودمان را برای خدمت بگذاریم. مردم و این امر محقق نمی شود مگر اینکه مردم و دولت یکی باشند، همدلی و اتحاد داشته باشند.

رئیس کل دادگستری گفت: هر کدام از ما مسئولین باید نسبت به رفع کاستی ها و زیردستان اقدام کنیم و در نظر داشته باشیم که چقدر در گفتار و عمل خود صادق هستیم.

رئیس کل دادگستری گفت: ما در قوه قضائیه مصمم هستیم با کمک مردم دست مفسدان را کوتاه کنیم و متعهد هستیم که در همه زمینه ها اعم از اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی فسادی وجود نداشته باشد.

محسنی آژه ای افزود: مصمم هستیم بر گلوگاه ها و ریشه های فساد غلبه کنیم و با کسانی که می خواهند از مواضع قدرت به مردم ظلم کنند و یا با فریب اهداف خود را پیش ببرند مقابله کنیم.

رئیس کل دادگستری ادامه داد: ما در قوه قضائیه تلاش می کنیم با کمک مردم در مناطق متبوع خود و مناطقی که طبق قانون مسئولیت آن را داریم شفافیت و روشنگری ایجاد کنیم. باید توجه داشت که گفتن این سخنان آسان است، اما عمل به آن آسان نیست و نیاز به روحیه جهادی و انقلابی دارد.

رئیس قوه قضائیه تصریح کرد: باید دست به دست هم دهیم و واقعیت ها را تبیین کنیم و توجه داشته باشیم که یکی از مهمترین مسائل و اولویت ما شناخت نقاط ضعف و اقدام برای رفع نقاط ضعف است.

محسنی اجایی با اشاره به ناآرامی های اخیر گفت: اگر در موارد جدید هم ضرر کنیم، اگر با شناسایی و رفع نقاط ضعف این اغتشاش را به فرصت تبدیل کنیم، قطعاً می توانیم به دنبال این پرونده بپریم.

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه امروز دشمن به قدرت بازدارندگی ایران اسلامی در عرصه های مختلف پی برده است، گفت: امروز دشمن ابله شده و جنگ مشترکی را علیه ما اتخاذ کرده و سعی کرده است بین ضدانقلاب ها پیوند ایجاد کند. عناصر تروریستی و گروه های آنها همزمان با عملیات روانی سعی در تنگ کردن دایره محاصره اقتصادی علیه مردم ایران دارند.

رئیس قوه قضاییه تاکید کرد: در موارد اخیر برخی تصور نادرست دارند که مردم ارزش های دینی و ملی خود را وارونه می کنند. بر همین اساس برخی از چهره ها فریب خورده و حریص هستند اما بعد از گذشت یک تا دو هفته از این قضیه متوجه می شوند که ما مذهبی هستیم و به ارزش های آنها پشت نمی کنند.

محسنی آژه ای تصریح کرد: در جریان ماجرای اخیر عده ای حیا و انسانیت را رها کردند و با بی ادبی حرف هایی زدند که مصداق بدحجابی است و فکر می کردند همه چیز تمام شده است. در این میان متأسفانه عده ای هم تحت تأثیر قرار می گیرند و فکر می کنند مردم دین و انقلاب خود را رها می کنند.

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه در شرایط جنگ مشترک تحمیلی از سوی دشمن، وظایف و مسئولیت های ما سنگین تر است، گفت: مردم عزیز باور کنید که عوامل اصلی را تعقیب و مجازات می کنیم و بر اساس آن باعث ایجاد پرونده های جدید می شویم. در قانون و انصاف.و از جانبازان شهید و مجروح مدافعان امنیت مردم کوتاه نخواهیم آمد و با تمام عناوین مجرمانه آنها برابر قانون برخورد خواهیم کرد و تدابیر سختگیرانه را اعمال خواهیم کرد. در برابر آنها

رئیس قوه قضائیه ادامه داد: همچنین از افراد پایین‌رده و مخل امنیت مردم و توهین به مقدسات عبور نمی‌کنیم، اما نمی‌خواهیم در این زمینه احساساتی و احساساتی باشیم. به این ترتیب خدای ناکرده افراد بی گناه یا بی گناه مورد سرزنش قرار می گیرند.

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژعی اظهار داشت: قوه قضائیه با همکاری سایر ادارات و مراجع ذیربط طی آخرین پرونده تلاش کرده تا صفوف را جدا کند تا حجت برای همه ختم شود. اگر در نظر داشته باشید که در روزهای اول ناآرامی ها، برخی از این عناصر قابل مجازات قانونی هستند، شاید برای برخی از افراد جامعه، ابعاد آخرین پرونده ها مشخص نباشد و ادعا کنند که جمهوری اسلامی ایران است. و حوصله ندارد اما اکنون اکثریت اقشار مختلف حتی گاهی با توهین از ما در قوه قضائیه تقاضای قاطعیت رسیدگی به پرونده این عوامل را دارند و ما از این توهین ناراحت نیستیم و خوشحالیم. . که ابعاد قضیه برای همه روشن شده است.

رئیس قوه قضاییه در پایان تاکید کرد: برخی مسائل در استان خراسان جنوبی از اولویت بالایی برخوردار است که در این مورد باید گفت امنیت سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال برای جوانان تامین می شود.

بیشتر بخوانید: