ابزار امنیتی آنلاین Microsoft Defender اکنون در دسترس مشتریان است


ممکن است کمی طول بکشد، اما Microsoft Defender اکنون به طور کلی برای همه رایانه‌های شخصی شما، نه فقط رایانه‌های شخصی ویندوز و مشاغل، در دسترس است. Defender جدید برای افراد، ابزارهای آنلاینی را به مشتریان مایکروسافت ۳۶۵ می دهد که اقدامات امنیتی بدافزار و فیشینگ را که (امیدواریم) با آنها کار می کنید، بهبود می بخشد. این سیستم حفاظتی ضد بدافزار ویندوز را به اندروید، iOS و macOS گسترش می‌دهد. همچنین هشدارهای امنیتی و همچنین راه حل ها و نکاتی را دریافت خواهید کرد. می توانید امنیت خانواده را از داشبورد مرکزی مدیریت کنید و ببینید از کدام سیستم های آنتی ویروس استفاده می کنید (از جمله نرم افزارهای شخص ثالث).

مایکروسافت هشدار داده است که حفاظت بدافزار جدید زمانی که در iOS و Windows در دسترس باشد در دسترس نخواهد بود.

Defender برای افرادی که از برنامه های شخصی و خانوادگی Microsoft 365 در اکثر کشورها استفاده می کنند گنجانده شده است. قیمت ها از ۷۰ دلار در سال برای حساب های شخصی در ایالات متحده شروع می شود. این شرکت قول داده است که این “فقط آغاز” تلاش هایش است و قصد دارد ویژگی هایی مانند حفاظت از سرقت هویت و اتصالات امن را معرفی کند.

این لزوما جایگزین تمام دفاع های دیگر شما نمی شود. شما همچنان می خواهید مراقب باشید، به خصوص در مورد کلاهبرداری و سایر جرایم دیجیتالی که در حال حاضر توسط Microsoft Tools پوشش داده نمی شوند. با این حال، فکر می‌کردم که می‌تواند مکمل مفیدی باشد، و اگر قبلاً از مایکروسافت ۳۶۵ استفاده کرده‌اید، گزینه آسانی است.