اجرای عروسکی “مشک های خالی” روی صحنه تئاتر سیار کانون – تئاتر آنلاین


به مناسبت دهه دوم ماه محرم، تئاتر سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با همکاری مرکز استان قم ویژه برنامه محرم را روی صحنه تئاتر سیار می آورد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، تئاتر سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با همکاری استان قم به اجرای نمایش عروسکی «کاستوری کوسونگ» در تئاتر سیار

نمایش «مشک های خالی» به نویسندگی سجاد بهرمند و کارگردانی زهرا مریدی روایتی از بچه های کربلاست. از کوچکترین علی اصغر تا رقیه و علی اکبر. این داستان تشنگی و بی رحمی است که در کودکی آنها اتفاق افتاده است و داستان تفنگدارانی است که نتوانستند خود را از شر آنها خلاص کنند.

این نمایش در سال ۹۲ تولید و در سال های ۹۲ و ۹۳ در مراکز نمایشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، پارک لاله، سینما کانون، تالار مهر حوزه هنری تهران و شهر ری اجرا شد.

الهه زادمحمدی، محسن قصری، زهرا قاسمی، نرگس صفامنش، سجاد بهرامند و هوتن آزادی بازیگران عروسکی، زهرا مریدی و سارا دبیری عروسک‌های طراحی، سارا دبیری، دانیا قاسمی عروسک‌سازی و انوش معاذهی، الهام فتاحی، عروسک‌سازی هستند. صفامنش صداپیشه این نمایش را بر عهده دارد و امیرمحمد انصافی انتخاب و تنظیم موسیقی را بر عهده دارد.

تئاتر سیار از ۲۳ تا ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ در استان قم حضور خواهد داشت و این برنامه شامل افتتاحیه کتاب عاشورایی، قصه گویی با موضوع عاشورایی، نمایش انیمیشن «خیمه سوزان» و تئاتر عروسکی «مشک های خالی» خواهد بود.

برنامه این تماشاخانه به این شرح است: یکشنبه ۲۳ مرداد ساعت ۱۸:۰۰ در منطقه شیخ آباد و ساعت ۲۰:۳۰ در بستان جوان، دوشنبه ۲۴ مرداد ساعت ۱۰:۰۰ در مجموعه پردیسان کانون، ساعت ۱۷:۰۰ در دسا جنت آباد و در ساعت ۲۰:۳۰ روستای قمرود، سه شنبه ۴ مرداد ماه روستای دستگرد ۱۸ و ۲۰:۳۰ در شهرستان کهک.