احراز هویت هوشمند و رمزگذاری کارت اعتباری


این اتفاق در زمان مشارکت Nochex و Mastercard رخ داد

Nochex، ارائه‌دهنده خدمات پرداخت مستقل پیشرو در بریتانیا، امروز اعلام کرد که با Mastercard برای ارائه کلیک برای پرداخت همکاری کرده است. کلیک برای پرداخت یک تجربه پرداخت ساده و ایمن را فراهم می کند و به مشتریان امکان دسترسی فوری به کارت های مورد نظر خود را در هر دستگاهی می دهد.

Nochex یک ارائه دهنده خدمات پرداخت آنلاین امن است که به مشاغل اجازه می دهد تا به راحتی و ایمن از هر کجا پرداخت کنند.

کلیک برای پرداخت، پرداخت به عنوان مهمان یا آنلاین را برای مشتریان آسان می کند بدون اینکه نیازی به وارد کردن دستی جزئیاتی مانند نام، شماره کارت یا شماره حساب هنگام خرید آنلاین باشد، زیرا اطلاعات در مراحل اولیه به صورت ایمن ذخیره می شوند. جزئیات مستقیماً روی صورت‌حساب است و تجربه کاربری بهتری را برای مشتریان ایجاد می‌کند.

احراز هویت هوشمند، رمزگذاری کارت اعتباری و مطابقت با استانداردهای جهانی، یک تجربه پرداخت ساده و ایمن را فراهم می‌کند و به مصرف‌کنندگان امکان دسترسی فوری به کارت‌های دلخواه خود را در هر دستگاهی می‌دهد.

میلیون‌ها کارت با کلیک برای پرداخت ثبت شده‌اند و بیش از ۱۰۰۰۰ تاجر در سراسر جهان مشتریان باتجربه‌ای با استفاده از کلیک برای پرداخت دارند. این به بازرگانان امکان می‌دهد تا در طول فرآیند پرداخت، روش پرداخت سریع‌تر و ایمن‌تری را تجربه کنند.

با شیوع کلاهبرداری آنلاین، تجار و کاربران در مورد خریدها و تراکنش های آنلاین محتاط تر شده اند. Mastercard و Nochex همچنان از طریق توکن سازی و رعایت الزامات PSD2، آرامش خاطر خریداران را در طول فرآیند پرداخت و عملکرد کلیک برای پرداخت فراهم می کنند.

Nochex با ترویج رفتار آنلاین و تغییر رفتار آنلاین پس از کرونا، دوست دارد راه را برای تراکنش‌های آنلاین آسان‌تر هموار کند و آن را تا حد امکان برای بازرگانان ساده کند.

محصولات Nochex در بازار منحصر به فرد هستند و نیازی به یکپارچه سازی اضافی ندارند، این قابلیت به طور خودکار از طریق Nochex API و صفحه پرداخت میزبان به تمام فروشگاه های وب اضافه می شود.

اندرو بایدن، مدیر ارشد بازرگانی Nochex گفت: ما خوشحالیم که دوباره با Mastercard روی این ابتکار پرداخت جدید کار می کنیم.

اگر در دو سال گذشته به اهمیت پرداخت آنلاین برای مشاغل مدرن پی برده باشیم. مشتریانی که امروزه به صورت آنلاین تراکنش می کنند، گزینه های بیشتری نسبت به همیشه دارند و به دنبال تاجرانی هستند که به آنها امکان انجام معاملات ایمن و سریع را بدهد.

ما می دانیم که بازرگانان ما مشغول اداره مشاغل خود هستند، بنابراین ویژگی های جدید ما به آنها امکان دسترسی به خدمات جدید را می دهد و نیاز به کار اضافی را از بین می برد.

سورن ناوالکار، معاون ارشد توسعه کسب و کار مسترکارت انگلستان و ایرلند، گفت: «پرداخت ها ستون فقرات کسب و کار ما هستند، بنابراین ما خوشحالیم که همکاری خود را با Nochex گسترش داده و از مشتریان با فناوری پرداخت پیشرفته و ایمن پشتیبانی می کنیم.

کلیک برای پرداخت یک تجربه پرداخت آنلاین پیشرفته است که امنیت، راحتی و کنترل را برای مشتریان فراهم می کند و به شما امکان می دهد پرداخت ها را تنها با چند کلیک انجام دهید.

مترجم: نیلوفر ادیب نیا