اخلاق: بانک تجارت دارای دیدگاه استراتژیک و حامی صنعت پتروشیمی است


مدیرعامل بانک تجارت به عنوان بانک تخصصی انرژی و حامی اصلی صنعت پتروشیمی در سفر فشرده ای به عسلویه از ۲۲ شرکت پتروشیمی مستقر در منطقه بازدید و برای توسعه همکاری های بین آنها با مدیران عامل این شرکت ها دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری تفاهم آنلاین، دکتر هادی اخلاقی فیض آثار در دیدار با مدیران عامل شرکت های پتروشیمی منطقه عسلویه استان بوشهر، خدمات بانک تجارت را برای این صنعت مهم کشور خواند و گفت: بانک تجارت دارای یک استراتژی راهبردی است. با دیدگاه هایی حامی صنعت پتروشیمی همکاران ما در شعب و ستادهای بانکی همواره به فکر طراحی و ارائه خدمات مختلف مالی و بانکی متناسب با نیاز شرکت های پتروشیمی با هدف کمک به توسعه این صنعت مهم کشور هستند. از این رو مصمم هستیم با ارائه انواع بسته های خدماتی و راهکارهای مالی متناسب با نیاز پروژه های عمرانی واحدهای تولیدی در کمک به ارتقای این صنعت نقش آفرینی کنیم تا بتوانیم در کنار کل مجموعه پتروشیمی باشیم. سطوح

وی با تاکید بر اینکه هنوز راه زیادی تا رسیدن به ظرفیت اصلی و واقعی صنایع مختلف کشور از جمله صنعت پتروشیمی باقی مانده است، افزود: طبق آمار، نظام بانکی نقش مهمی را ایفا کرده است و در حال حاضر بانک های تجاری. قابلیت های استثنایی در ارائه انواع روش های تامین مالی از جمله گشایش اعتبار اسنادی ایجاد کرده است.

وی صنعت پتروشیمی را عامل ثروت آفرینی برای اقتصاد کشور دانست و گفت: دیدگاه های پیشرفته و ارزشمند بین بانک ها و صنعت پتروشیمی منجر به شناخت دقیق و مشخص نیازهای دو طرف و در این راستا شده است. نیازهای جدید و آینده این مجموعه را می دهیم.

در این جلسات دکتر. اخلاقی افق سال های آینده صنعت پتروشیمی کشور را مثبت و روشن دانست و افزود: بانک تجارت با پتانسیل های موجود به عنوان یکی از شرکای تجاری خود می تواند نقش مهمی در اجرای پروژه های این صنعت داشته باشد. بانک تجارت آمادگی همکاری در بخش های فنی و تخصصی و همچنین در حوزه مالی و حمایت از شرکت های دانش بنیان را فراتر از ظرفیت توافق شده دارد.

مدیرعامل بانک تجارت در سفر به منطقه عسلویه به همراه آقایان صانعی مدیرعامل پتروشیمی نوری، فرزانه مدیرعامل شرکت مبین انرژی خلیج فارس، جوانمردی مدیرعامل پتروشیمی هنگام، بدری مدیر عامل شرکت کیمیا پارس میانه مشرق آقای مرعشی مدیرعامل شرکت فرشاد شیمی پارس، مهندس اسلامی مدیرعامل پتروشیمی مهر، مهندس قنبریان مدیرعامل پتروشیمی جم، مهندس حیدرزاده مدیرعامل پتروشیمی آریاساسول، مهندس نجفی مدیرعامل پتروشیمی گوهر افق پتروشیمی، مهندس کریمه یزدویه مدیرعامل پتروشیمی مدیرعامل شرکت پتروشیمی آبدویه مخازن سبز پتروشیمی عسلویه، مهندس جوکار، مدیرعامل پتروشیمی بوشهر، مهندس اولادی، مدیرعامل پتروشیمی کاویان، مهندس قربان، مدیرعامل پتروشیمی مروارید، مهندس انصاری نیک، مدیرعامل پتروشیمی مرجان، ان. مهندس زالی مدیرعامل پتروشیمی سبلان و دکتر نظری مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد و رئیس شورای پتروشیمی با اهدای لوح تقدیری با وی دیدار و گفتگو کردند.

فرخ نژاد رئیس هیئت مدیره، شریفیان معاون مدیریت در امور مشتریان شرکتی و بازرگانی، امین زارع معاون امور اعتباری، مشاور هدف مدیرعامل و رئیس روابط عمومی و ارتقای سرمایه اجتماعی بانک، گودرزی سرپرست مدیریت شعب جنوب و مختاری رئیس بانک استان بوشهر را در این دیدار همراهی کرد.

اخلاقی و هیئت همراه با تعدادی از همکاران شعبه عسلویه نیز دیدار کردند.