ادعای یکی اجتناب کرده اند بازیگران سریال خوشنام: ۷۰ نسبت دیالوگ ها در فیلمنامه نبود!بازیگر عملکرد فریدون در سریال «خشنام» کدام ممکن است امشب اجتناب کرده اند جامعه خوب سیما چاپ شده تبدیل می شود، کسب اطلاعات در مورد حضورش همراه با هومان حاج عبدالله {در این} سریال را انتخاب کنید و انتخاب کنید نحوه ورودش به گروه ذکر شد: ما خوب پیرمرد داریم. ” دوستی با هومن، با این حال ما به هیچ وجه واقعاً جمعاً کار نمی کنیم. ما هم تیمی نبودیم اولین بار بود کدام ممکن است در سریال «خوشنام» جمعاً همبازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رودررو شدیم. ماجرای بخشی از به گروه «شناخته ها» برای من می خواهم فوق العاده مفصل بود. چون می خواستم مدتی سریال را کار نکنم با این حال {به دلیل} امتیازات خصوصی انتخاب بر این شد کدام ممکن است یک بار دیگر سریال کار کنم. فینال سریالم سریال کمدین «آخر جاده» بود کدام ممکن است ۲ سه سال پیش کار کردم، بعد اجتناب کرده اند آن فعلاً دلم نمی‌خواست برای سریال کار کنم، با این حال {به دلیل} انتخاب‌گیری‌ها به این سریال پیوستم. ماموریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید من می خواهم خیلی آقای نجف زاده را ترجیح می دهم، “کارگردان زحمت کشید چون همراه او دوستی تمدید شده مدت داشتم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرانجام این {اتفاق افتاد}.”

سپس به عملکرد «فریدون» در «خوشنام» را انتخاب کنید و انتخاب کنید جاذبه این شخصیت ردیابی کرد.

جمشی‌دی‌ور ذکر شد: شخصیتی کدام ممکن است در «خوشنام» تفریحی می‌کنم در نظر گرفته شده می‌کنم تا به فعلی در هیچ سریالی آن را تخصص نکرده‌ام، راستش را بخواهید اجتناب کرده اند روز اولی کدام ممکن است این شخصیت را با فیلمنامه خواندم، دیدم کدام ممکن است رسالت این شخصیت انصافاًً خاص است. را انتخاب کنید و انتخاب کنید واضح بود کدام ممکن است تا حد زیادی کمیک‌ها را خودش باید انجام دهد؛ «متعاقباً تمام تلاشم را کردم تا این {اتفاق بیفتد} را انتخاب کنید و انتخاب کنید خدا را شکر در نظر گرفته شده می‌کنم این {اتفاق افتاد}.»

بازیگر «سی دونگ سی دونگ»، «این عید»، «خانه اجاره ای» را انتخاب کنید و انتخاب کنید «کودک مهندس» علاوه بر این در {پاسخ به} اینکه خودش کسب اطلاعات در مورد سریال ماه رمضانی «معشور» چه نظری دارد؟ او ذکر شد: «ما تمام امتحان شده شخصی را کردیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید منظورمان بازیگران است، ۹ ساده من می خواهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید هومن، اما علاوه بر این همه کودک‌ها، ما تمام امتحان شده شخصی را کردیم تا کار خوبی برای تماشاگران انجام دهیم. قوانین بی نظیر داستان تقریباً خوب قوانین برتر است، با این حال وقتی آن را تجزیه می کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سریع به آن است مورد توجه قرار گرفت می کنیم، اساساً خوب سری ایرادات را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات دارد، با این وجود، ما در همه زمان ها در بخش داستان، چه در فیلم، به سختی ضعیف هستیم. را انتخاب کنید و انتخاب کنید در تلویزیون این {به دلیل} نوع مورد توجه قرار گرفت ما به گروه، نوع پوشش های حال را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این نوع سلیقه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازخورد خاص است.»

جمشی‌دی‌ور شکسته نشده داد: اگر بخواهیم کسب اطلاعات در مورد داستان صحبت کنیم، باید آن را در عمق‌تر بحث کنیم، این دلیل است است کدام ممکن است در نظر گرفته شده می‌کنم خوش‌عنوان واقعاً اجتناب کرده اند این قاعده مستثنی نبود، با این حال ما تمام امتحان شده شخصی را به کار گرفتیم تا کارهای مناسب را بر مقدمه آن خاص کنیم. پس الان کدام ممکن است حدود ۱۰ نیمه اجتناب کرده اند اکشن چاپ شده شده است، اکثر مکان ها، احتمالاً حداقل با اشاره به من می خواهم، به جرات می گویند کدام ممکن است ۷۰ نسبت دیالوگ ها در فیلمنامه نیستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید انصافاًً بداهه بوده اند. ما نشستیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مراجعه به کردیم. کودک‌ها ساعت‌ها تا بتوانیم داستان را جالب‌تر کنیم؛ متعاقباً تا حد زیادی دیالوگ‌های خوش‌عنوان انصافاًً بداهه است.

سریال «خشنام» به کارگردانی علی رضا نجف زاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید تهیه کنندگی احمد زالی در ساعت شب های ماه مبارک رمضان هر ساعت شب ساعت ده ساعت شب اجتناب کرده اند جامعه خوب سیما چاپ شده تبدیل می شود. حمید لولایی، شهره لرستانی، هومان حاجیه عبدالله، سحر ولدبیجی، عباس جمشدی فر، فریده سپاه منصور، نیلوفر رجفر، امیر غفارمنش، مهران رجبی، امیر کربلا زاده، مهرداد ضیایی، ساناز سمواتی، خسرو احمدی.

۲۵۹۲۴۵