از تراز مثبت بانک سینا برای نمایش محصولات SCF ایران کیش در تجارت منصفانه


عناوین اخبار یکشنبه ۰۶/۰۶/۱۴۰۱

بانک سینا ۵ ماهه اول سال ۱۴۰۱ را پشت سر گذاشت که مجموع درآمد تسهیلات تحقق یافته در این مدت به ۲.۵۱۲ میلیارد تومان رسید. روند شناسایی درآمدهای این تسهیلات بانکی در سال جاری به پایان رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، عناوین اخبار بانکداری الکترونیک امروز در تاریخ ۱۳۰۱/۰۶/۰۶ را در این صفحه دنبال کنید:

راهکار بانک مرکزی برای مهار تورم چیست؟

اصغر ابوالحسنی قائم مقام بانک مرکزی در برنامه جدول اقتصادی به بیان اقدامات و برنامه های بانک مرکزی پرداخت. یکی از محورهای اصلی سخنان ایشان کنترل نقدینگی و تورم است. وی معتقد است با توجه به حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی بانک مرکزی توانسته در کنترل نقدینگی نمره قبولی بگیرد که افت نقطه به نقطه تورم در تیرماه ثابت می شود. وی از دیگر اقدامات بانک مرکزی مرزبندی رشد ترازنامه بانک را برشمرد که در اقدام جدید بانک مرکزی با رتبه بندی بانک و اگر بانک رشد آنها را بین ۱ تا ۲.۵ درصد محدود کرده است. با این توسعه مطابقت نداشته باشد، ذخیره قانونی افزایش خواهد یافت. .

پیش بینی هوای کشور یکشنبه ۰۶/۰۶/۱۴۰۱

سازمان هواشناسی با پیش بینی افزایش ابر، بارش باران و وزش باد در برخی نقاط کشور از افزایش آلودگی هوا در غرب استان خبر داد.

اسامی هیات مدیره جدید انجمن کسب و کار اینترنتی اعلام شد

هیئت مدیره جدید انجمن کسب و کار اینترنتی مشخص شد. اسامی اعضای اصلی و علی البدل هیأت مدیره و بازرسان آنها که در تاریخ ۰۲/۰۴/۱۳۰۱ در مجمع عمومی انتخاب شدند به مدت سه سال اعتبار دارد. .

منسوخ شدن آلتکوین ها توسط Drivechain

Drivechain نام سافت فورک پیشنهادی بیت کوین است که می تواند دسته ای از زنجیره های جانبی را به بیت کوین اضافه کند و به طور موثر آلت کوین ها را منسوخ کند.

موجودی بانک سینا هر ماه نسبت به ماه قبل مثبت تر است

بانک سینا ۵ ماهه اول سال ۱۴۰۱ را پشت سر گذاشت که مجموع درآمد تسهیلات تحقق یافته در این مدت به ۲.۵۱۲ میلیارد تومان رسید. روند شناسایی درآمدهای این تسهیلات بانکی در سال جاری به پایان رسیده است.

روند صدور بیمه نامه درآمدی را در بیمه ما تغییر دهید

شرکت بیمه ما در ۵ ماه منتهی به مرداد ۱۴۰۱، یک میلیارد و ۲۷۳ میلیون تومان درآمد حاصل از صدور بیمه نامه شناسایی کرد. فرآیند شناسایی درآمد این شرکت بیمه تا پایان تیرماه؛ اما در ماه اوت، درآمد با کاهش جزئی همراه بود.

نمایش محصولات SCF ایران کیش در نمایشگاه تجاری

ایران کیش محصول SCF خود را بانک تجارت در اولین نمایشگاه تجاری ایران که توسط دانش بنیان فوکوس برگزار می شود، عرضه کرد.

رکورد چین در واردات طلا

واردات خالص طلای چین در ماه جولای از طریق هنگ کنگ به بالاترین حد در ۹ ماه گذشته رسید.

نمایندگان مجلس اعضای مجمع عمومی بانک مرکزی را تعیین می کنند

نماینده شورای اسلامی، اعضای مجمع عمومی بانک مرکزی را به گفته رئیس جمهور (رئیس مجمع)، وزیر امور اقتصادی و دارایی، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و دو کارشناس اقتصادی تعیین می کند. با حداقل پانزده (۱۵) سال سابقه مرتبط و افراد منتخب رئیس جمهور.

تمدید زمان شرکت در مسابقه “بانک رفاه با قلم تو”.

مهلت شرکت در مسابقه دست خط «بانک رفاه به گلم شما» ویژه شصت و دومین سالگرد تاسیس بانک رفاه بروح تمدید شد.

کمک بیش از ۵۵ میلیارد ریال تسهیلات ازدواج در بانک خاورمیانه

بانک خاورمیانه در ۵ ماهه اول سال ۱۴۰۱ با ارائه شعبه ویژه تسهیلات ازدواج، در مجموع ۵۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال به متقاضیان این تسهیلات اعطا کرد.

کاهش جزئی قیمت سکه

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (یکشنبه) در بازار آزاد تهران به ۱۴ میلیون و ۱۲ هزار تومان رسید.

چالش سرمایه گذاری خطرپذیر ایران

سرمایه تجاری در ایران کمتر از بیست سال قدمت دارد، اما سهم آن در اقتصاد کشور در مقایسه با کشورهای توسعه یافته ناچیز است. طبق آمار ایالات متحده، سرمایه گذاری خطرپذیر حدود ۱.۵ درصد از تولید ناخالص داخلی سالانه این کشور را تشکیل می دهد، اما بیش از ۲۰ درصد از تولید ناخالص داخلی از درآمد شرکت های دارای پشتوانه سرمایه گذاری خطرپذیر حاصل می شود. بررسی عملکرد کشورهای همسایه در سال های اخیر نیز نشان از رشد سرمایه تجاری در این کشورها دارد. ترکیه با رشد ۹۵۰ درصدی نسبت به سال ۲۰۲۰، رکورد ۱.۶ میلیارد دلار سرمایه گذاری تجاری را در سال ۲۰۲۱ صرف کرده است. همچنین امارات متحده عربی با ۱.۲ میلیارد سرمایه گذاری تجاری در سال ۲۰۲۱ رتبه اول را در کشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا دارد. .

استقرار روحانی در شعب بانک ها رد شد

سخنگوی بانک مرکزی ضمن رد حضور بازرسان شرعی در تمامی شعب بانک ها، تصریح کرد: برخلاف ادعای مطرح شده، بازرسان شرعی مختص علمای محترم نیستند.

افت ۵۰۰۰ واحدی در بورس

حرکت بازار سرمایه بر خلاف روز گذشته افت کرد و شاخص کل بورس بیش از ۵۰۰۰ واحد افت کرد.

برگزاری اولین جلسه کمیته راهبری ایجاد ارزش دیجیتال در صنعت بانکداری کشورمان

لینک کوتاهاین لینک کپی شده!