استقلال بهترین مانع سلطنت تشک جمشید در آسیالیگ {بیست و یکم} با شش امتیاز شیوع استقلال به روزهای پایانی شخصی رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرسپولیس تنها پیرو انتقادی این نیروی کار بود. آبی پوشان پایتخت در حالی به مرحله قهرمانی رسیدند کدام ممکن است فینال بار ۹ سال پیش در بهار ۱۳۹۲ با شیوع مقابل فلز خوزستان قهرمان این مسابقات شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید حالا برای دومین بار در یک واحد دهه جدیدترین به قهرمانی در لیگ برتر در نظر گرفته شده می کنند.

پرسپولیس برخلاف استقلال در نیمه دوم دهه نود انجام چشمگیری داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید با برانکو ایوانکوویچ به سر بازگشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵ قهرمانی متوالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب نایب قهرمانی را به انگشت آورد. در فصلی کدام ممکن است پرسپولیس نایب قهرمان شد، استقلال خوزستان قهرمان جام شد تا فینال قهرمان پیش اجتناب کرده اند سرخپوشان شود.

در غرب آسیا به سختی پیش می آید کدام ممکن است تیمی ۵ فاصله متوالی قهرمان شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ده سال قبلی این نیروی کار به هیچ وجه در لیگ های غول پیکر غربی (عربستان سعودی، امارات، قطر) “قهرمانی قهرمانی” را کسب نکرده است. . قابل اشاره کردن است کدام ممکن است علیرغم ادعای قهرمانی ابدی الهلال، این نیروی کار در دهه قبلی تنها ۴ بار قهرمان جام حذفی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید النصر، الاهلی، الفتح را انتخاب کنید و انتخاب کنید الشباب {در این} جام قهرمان شدند. شش فصل تولید دیگری

الهلال با اشاره به احتمال ناکامی پرسپولیس در حفاظت اجتناب کرده اند عنوان قهرمانی این شانس را داشت تا پنجمین جام شخصی را به انگشت آورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم تیمی سرخپوشان تهرانی شود، با این حال اختلاف ۱۱ امتیازی با الاتحاد در صدر جدول کلاس بندی باقی ماند. ریاض. پیراهن بدشانس

شبیه بودن نیروی کار های قهرمان لیگ ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید کره جنوبی غیرمعمول است. در کی لیگ نیروی کار چونبوک موتورز کره جنوبی با کسب ۵ عنوان قهرمانی متوالی سعی در کسب ششمین قهرمانی در فصل جدید دارد. ظاهر تولید دیگری جئونبوک را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرسپولیس اینجا است کدام ممکن است هر ۲ نیروی کار {در این} مدت سه معلم خاص روی نیمکت داشتند.

در J-League، Kawasaki Frontale به این تسلط ردیابی می تدریجی. تیمی کدام ممکن است ممکن است رکورد ۵ سال پیاپی قهرمانی را در اختیار داشته باشد با این حال در سال ۲۰۱۹ رقبا ها را به سانفرانسیسکو هیروشیما واگذار کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به این انجمن اجتناب کرده اند پرسپولیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید جئونبوک فضا گرفت.

العین با ۴ قهرمانی، الدحیل با ۶ قهرمانی، اف اس سیدنی با ۳ عنوان پرافتخارترین نیروی کار های دهه جدیدترین در سه لیگ اصلی امارات، قطر را انتخاب کنید و انتخاب کنید استرالیا هستند.
نیروی کار هایی کدام ممکن است این قاره تا حد زیادی به آنها خوشحال از می تدریجی چونبوک موتورز را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوانگژو اورگراند هستند کدام ممکن است در ۱۰ سال قبلی هفت بار قهرمان لیگ برتر برای کشورشان شدند.

رقبا جالب پرسپولیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید جئونبوک موتورز با این حال با تیمی اجتناب کرده اند سوپرلیگ چین. گوانگژو اورگراند چین کدام ممکن است روزهای خوبی را پایین بالا گذاشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید با حضور مارسلو لیپی، فابیو کاناوارو را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوئیس فیلیپه اسکولاری فوق العاده مورد تحسین قرار گرفت، تنها تیمی است کدام ممکن است در ۱۰ سال قبلی ۶ بار پیاپی قهرمان سوپرلیگ شده است.

حالا اگر پرسپولیس اجتناب کرده اند عنوان قهرمانی حفاظت تدریجی به رکورد آن نیروی کار می رسد. خواه یا نه این ۲ نیروی کار بی تجربه را انتخاب کنید و انتخاب کنید زرشکی قهرمان می شوند؟

تا حد زیادی بیاموزید:

۲۵۸۲۵۱