افتتاحیه جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در نهاوند – تئاتر آنلاین


همدان – رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند گفت: مراسم افتتاحیه بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان استان همدان در شهرستان نهاوند برگزار شد.

به گزارش تئاتر آنلاین، امیر بحیرایی در جمع خبرنگاران افزود: ویژه برنامه شادی کودکان و نوجوانان با هدف کاهش آسیب های اجتماعی با حضور گروه نمایشی تئاتر هنر نهاوند برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در طول برگزاری جشنواره در شهرستان نیز میزبان برنامه های متعددی هستیم که در فضایی مفرح و ویژه برای کودکان اجرا می شود، اظهار داشت: ویژه برنامه های مفرح برای کودکان تدارک دیده شده و در روزهای شنبه و چهارشنبه ساعت ۱۰ و ۱۱ صبح موسیقی و مفرح است. نشان می دهد که خواهیم داشت.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند تصریح کرد: همزمان با برگزاری جشنواره های بزرگ در شهرستان برنامه خوب و شادی مناسب برای کودکان برگزار شد.

وی ادامه داد: هدف از اجرای این برنامه ایجاد نشاط و شادابی، ایجاد امید و کاهش آسیب های اجتماعی در بین کودکان و نوجوانان و خانواده های آنان است.

بحیرایی خاطرنشان کرد: با هماهنگی نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد و بهزیستی و سایر نهادها در نظر داریم برنامه های مفرح و متنوعی را برای قشر ضعیف جامعه به صورت رایگان اجرا کنیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند بیان کرد: نمایش متوقف خواهد شد کودکان و نوجوانان در فضایی شاد پذیرفته می شوند، از اهالی می خواهیم برای دیدن این برنامه فرزندان خود را به مجتمع فرهنگی هنری اداره ارشاد نهاوند ببرند و از همه دعوت می کنیم.

بحیرایی با اشاره به ۷ تیر سالروز ولادت شهید آیت الله محمدعلی حیدری گفت: آیت الله محمدعلی حیدری یکی از ظرفیت های بزرگ شهرستان نهاوند است که باید سرلوحه شهرستان نهاوند قرار گیرد.

وی افزود: شهید آیت الله حیدری از شهدای بزرگ استان و کشور است و باید برنامه ویژه ای در خور شان این شخصیت بزرگ باید اجرا شود و برنامه مهمی در کل کشور باشد و در استان رشد کند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند تصریح کرد: برنامه مهمی با حضور آیت الله محسن اراکی از اعضای خبرگان رهبری و با مداحی صادق آهنگران در روز سه شنبه ۷ تیرماه در نهاوند برگزار شد که امیدواریم این برنامه برگزار شود. نیز انجام خواهد شد.