افزایش جوایز جشنواره اصناف بانک تجارت


استقبال مشتریان و اصناف از جشنواره بزرگ بانک تجارت ویژه اصناف، جوایز کمک هزینه سفر جذاب در این جشنواره را از ۳ به ۱۰ جایزه افزایش داد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، جشنواره بزرگ بانک تجارت ویژه اصناف از ابتدای تیرماه تا پایان شهریور ماه ۱۴۰۱ با ۱۰ جایزه مهیج کمک هزینه سفر و هزاران اشیای قیمتی دیگر برای مشتریان اصناف و پرسنل بانک ها برگزار شد. جوایز در سراسر کشور

مشتریان بخش اصناف برای شرکت در قرعه کشی جوایز ویژه سفرهای هیجان انگیز باید ۱۰۰۰ امتیاز و برای سایر جوایز ارزشمند این جشنواره حداقل ۲۰۰ امتیاز کسب کنند.

افتتاح حساب ۱۰ امتیازی، داشتن حداقل ۱۰ تراکنش کارتخوان فروشگاهی ۲۰ امتیازی در ماه، انجام حداقل ۵ تراکنش بانک موبایل با ۲۰ امتیاز و پنج تراکنش اینترنتی بانک با ۱۰ امتیاز در ماه، مشتریان دارای دسته چک ۳۰ امتیازی، هر یک به طور متوسط ​​۱ میلیون ریال. موجودی حساب ۲ امتیاز و هر تراکنش پنج میلیون ریالی خرید کارتخوان فروشگاهی شامل یک امتیاز برای مشتریان خواهد بود.

تمامی اتحادیه های صنفی فعال کشور در گروه های تولیدی، توزیعی و خدماتی و رده های مختلف آنها که از مشتریان بانک تجارت محسوب می شوند، می توانند با افزایش امتیاز از روش فوق شانس بهره مندی از این جایزه جشنواره را افزایش دهند. .

مشتریان و همکاران بانک می توانند برای جزئیات طرح و کسب اطلاعات تکمیلی به سایت بانک تجارت مراجعه کنند و یا با مرکز تماس مشتریان بانک به شماره ۱۵۵۴ و مرکز ارتباط با مشتریان ایران کیش با شماره ۱۶۶۸ تماس حاصل نمایند.

منبع: بانک تجارت

لینک کوتاهاین لینک کپی شده!