اقدام جنجالی رامین رضاییان در اصفهان دردسرساز شد!


اقدام رامین رضاییان در صفحه اینستاگرامش به موضوع بحث هواداران سپاهان در کانال هواداران این تیم تبدیل شده است.

به گزارش صبح امروز، سپاهان در ابتدای فصل نقل و انتقالات مدافع راست خود را از دست داد و دانیال اسماعیلی فر این تیم را به مقصد پرسپولیس ترک کرد. اما اصفهانی برای پرکردن جای خالی این بازیکن به سمت ستاره پرسپولیس رفت و رامین رضاییان را به خدمت گرفت تا عملا دو پست دفاع راست این دو باشگاه تغییر کند.

رامین که به شدت به پرسپولیس علاقه زیادی دارد، اخیرا قسمت “بیوی” صفحه اینستاگرام خود را تغییر داده است، مهم ترین نکته این است که قلب قرمزی را در صفحه خود قرار دهد تا نشان دهد با وجود جدایی اجباری از پرسپولیس و پیوستن به سپاهان. ، او همچنان طرفدار تیم سابقش است. است.

رضاییان اگرچه در صفحه اینستاگرام خود از قلب زرد استفاده می کند اما برخی از هواداران سپاهان نمی توانند حضور قلب قرمز را در صفحه خرید جدید خود بپذیرند و به همین دلیل برخی از هواداران این تیم در یکی از کانال های هواداران سپاهان به انتقاد از رضاییان می پردازند.

اما تعدادی از هواداران سپاهان در مورد حادثه قلب سرخ نظر متفاوتی دارند و می گویند اگر رامین برای تیم جدیدش زحمت نکشد، قلب سرخ مشکلی ندارد و آنچه اهمیت دارد تعهد این بازیکن به تیم جدیدش است. تیم

رامین رضاییان نیز در بخشی از بیوگرافی اینستاگرام خود اعلام کرد که صفحه ای در توییتر و فیسبوک ندارد و به نظر می رسد توییتر خود را غیرفعال کرده است.