الکسا پس اجتناب کرده اند ۲۵ سال ورزش تعطیل شد


الکسا آنلاین موقعیت یابی معروف تصمیم گیری {رتبه بندی} موقعیت یابی های آنلاین براساس بازدید کنندگان سایت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازدید همین الان پس اجتناب کرده اند ۲۵ سال تعطیل شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، الکسا حدود عالی ماه پیش به طور ناگهانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون اشاره کردن دلیلی تعطیل شدنش را گفتن کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خبر داد کدام ممکن است اول ماه می سال ۲۰۲۲ به طور مناسب تعطیل احتمالاً خواهد بود.

متعاقباً اگر دانش خاصی در آن دارید تا آن نقطه وقت دارید اجتناب کرده اند آنها بکاپ بگیرید.

الکسا (کدام ممکن است با الکسای کدام ممکن است دستیار خوب امازون است نباید آن را خطا گرفت) سرویسی برای {رتبه بندی} موقعیت یابی های آنلاین براساس بازدید کنندگان سایت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازدید آنها است.

با آن می توانید رتبه میزان بازدیدهایی کدام ممکن است هر موقعیت یابی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تأمین آن بازدیدها را به صورت تقریبی متوجه بشوید.

این آنلاین موقعیت یابی کدام ممکن است رتبه های آن فوق العاده معروف هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکی اجتناب کرده اند ابزارهای سئوکارها نیز است، در سال ۱۹۹۶ راه اندازی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سال ۱۹۹۹ امازون آن را به مبلغ ۲۵۰ میلیون دلار خریداری کرد.

جلب توجه است کدام ممکن است بدانید آمازون کل این مبلغ را به صورت سهام صنوبر کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر صاحبان آن این سهام رو نمیفروختند، این سهام حالا خوب ارزش ۷ میلیارد دلاری داشت!

چرا الکسا تعطیل شد؟

این سرویس با این حال گذشت گذشت {به دلیل} افزایش استفاده اجتناب کرده اند اپهای سلول آمار را انتخاب کنید و انتخاب کنید رتبه هایش دقت قبلی را نداشت چون راهی برای ابعاد گیری بازدید کنندگان سایت اپهای سلول نداشت.

به طور مثال با اینکه تیک تاک را انتخاب کنید و انتخاب کنید واتساپ یکی اجتناب کرده اند پر استفاده ترین اپهای دنیا هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید با این حال در الکسا رتبه انچنان بالایی ندارند.

لینک مختصرلینک کپی شد!