انوشیروانی: وزنه برداری ما پایین آمده استایمان گدرزی; درباره آخرین وضعیت تیم ملی وزنه برداری و عملکرد این تیم در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی با سجاد انوشیروانی رئیس فدراسیون وزنه برداری به گفت وگو نشستیم. انوشیروانی درباره شرایط تیم در مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی بیان کرد: در واقع در مجموع چه در مسابقات ازبکستان و چه در مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی، انصافاً بچه ها بهترین عملکرد را داشتند.

وی ادامه داد: وزنه برداران ما افت واقعی دارند و این افت در اکثر اوزان کاملا مشهود است. ما باید یک برنامه بلند مدت داشته باشیم. ما کار را شروع کرده ایم و می خواهیم بعد از بچه ها بعد از یک استراحت کوتاه اردوی مستمر تیم ملی را شروع کنیم. به گفته وزنه برداران ایرانی، تا المپیک ۲۰۲۴ می تواند خود را تثبیت کند و به سطحی از شایستگی و شناسنامه ارزشمند دست یابد. اما با توجه به مشکلات فراوانی که در زیرساخت ها، سخت افزارها و تجهیزات ورزشی در تمامی سطوح وجود دارد، کار بسیار سختی است. نزول واقعی وضعیت وزنه برداری در کل کشور باعث شد که این مشکل را داشته باشیم که البته با برنامه ریزی و اشتیاق مردم در این رشته سعی در حل این مشکل داریم.

وی افزود: فکر می کنم نقطه امید این مسابقات این است که شاهد جوانان هستیم و این ثابت شده است که اگر همه چیز از نظر برنامه ریزی، انگیزه و جنبه روانی آماده باشد، این جوانان می توانند قهرمانان بزرگی باشند. آنها نشان دادند که با وجود این شرایط سخت می توانند درخشان باشند. بچه ها واقعاً خوب کار می کنند و این نشان می دهد که اگر شرایط را درست کنیم کم کم و بازی به بازی بهتر می شوند. تصمیم داریم برای تیم ملی تیم حمایتی در نظر بگیریم. .took ما یک ماه است که این داستان را دنبال می کنیم و می خواهیم تیم بزرگسالان ما یک تیم دوم داشته باشد زیرا این امر در تمام دنیا رایج است.

انوشیروانی در پایان گفت: باید به تک تک ورزشکاران از جوانی تا بزرگسالی احترام بگذاریم چرا که برای آنها از سوی خانواده، مربیان، شوراها و پیشکسوتان استان زحمات زیادی کشیده شده است. این صندوق ایجاد شد و ما باید برای آنها برنامه ریزی کنیم و از توانایی دریغ نکنیم، بچه ها در این مسابقات نظر مدعلی خوب کار کرده اند، البته تیم های قدرتمندی مثل ازبکستان، اندونزی، قزاقستان و حتی عربستان با قدرت وارد شده اند. . عربستان یک مربی خارجی از لتونی آورد و این عربستانی نبود که قبلا می شناختیم. در این رقابت ها می بینیم که عربستان یکی از خوب هاست. ما خوب کار می کنیم، اما هنوز جای پیشرفت وجود دارد. ما می خواهیم از تمام توانایی ها و کمک های خود استفاده کنیم. درخواست من از جامعه وزنه برداری این است که خودشان وضعیت مالی و وضعیت فدراسیون را درک کنند، تلاش می کنیم اسپانسرهای خوبی بگیریم.

بیشتر بخوانید:

۲۵۷ ۲۵۸