اوبر در حال گسترش خدمات رزرو فرودگاهی خود در سراسر جهان است


اوبر خدمات رزرو فرودگاه را در مکان‌های بیشتری نه تنها در ایالات متحده بلکه در کشورهای دیگر ارائه می‌کند، درست زمانی که مردم راحت‌تر سفر کنند. رزرو در فرودگاه ها این سرویس در سال ۲۰۲۱ در بیش از ۲۰ فرودگاه در ایالات متحده راه اندازی شد و به مسافران ورودی این قدرت را می دهد که تا ۳۰ روز قبل از Uber Black و Uber Black SUVs سفارش دهند. خدمات در حال حاضر در ۵۵ فرودگاه در سراسر جهان در دسترس است که ۳۹ مورد از آنها در ایالات متحده است (لیست کامل در انتهای این پست).

سرویس Uber’s Reserve دستگاه‌های خاصی دارد که برای مسافران عادی قابل دسترسی نیست. علاوه بر اینکه به مشتریان اجازه می دهد ۳۰ روز قبل سفر رزرو کنند، همچنین می تواند اطلاعات پرواز را ردیابی کند و به طور خودکار زمان رزرو را تنظیم کند. به این ترتیب می توانند مطمئن باشند که راننده حتی در صورت تاخیر در پرواز، تا زمان فرود منتظر آنهاست. رانندگان همچنین می توانند تا ۶۰ دقیقه بدون هیچ هزینه اضافی منتظر مسافران باشند و به آنها زمان کافی برای برداشتن چمدان یا گاز گرفتن کمی قبل از خروج از فرودگاه می دهد. علاوه بر این، مسافران مجبور نیستند چمدان های سنگین را برای مدت طولانی بچرخانند، زیرا سواری آنها را از پیاده رو خارج می کند.

این شرکت راه اندازی گزینه Reserve خود را در سال ۲۰۲۰ آغاز کرد تا به مشتریان کمک کند “لحظه هایی را که نیاز به اعتماد بیشتری دارند، برآورده کنند.” از همان ابتدا مسافران و رانندگان را حتی اگر یک ماه قبل رزرو کرده باشند مطابقت می دهد و همچنین نرخ های دقیق را هنگام رزرو ارائه می دهد. این سرویس قطعاً گران‌تر از اتوبوس خواهد بود، اما برای کسانی که نمی‌خواهند هنگام رسیدن به مقصد نگران تاکسی گرفتن باشند، گزینه خوبی به نظر می‌رسد.

فرودگاه های جدید اضافه شده به لیست فرودگاه هایی که مسافران می توانند برای بارگیری آنها برنامه ریزی کنند عبارتند از: آستین (AUS)، Burbank (BUR)، ایندیاناپولیس (IND)، جکسونویل (JAX)، لاس وگاس (LAS)، لس آنجلس (LAX)، مینیاپولیس. – سنت پل (MSP)، میلواکی (MKE)، مونترال (YUL)، اوکلند (OAK)، شهرستان اورانیو (SNA)، سن آنتونیو (SAT)، سن دیگو (سان)، سانفرانسیسکو (SFO)، سن خوزه (SFO) ) SJC)، خلیج تامپا (TPA)، ونکوور (YVR)، بولونیا (BLQ)، کیپ تاون (CPT)، ژوهانسبورگ (JNB + HLA)، میلان (LIN + MXP)، نیس (NCE)، پاریس (CDG)، رم (سیا + FCO).