اولین سیستم WiFi 6E TP-Link Deco XE75 برای سفارش به راحتی در دسترس است است


اولین سیستم روتر مش WiFi TP-Link 6E اکنون برای سفارش به راحتی در دسترس است است. Deco XE75 منصفانه سیستم سه بانده است کدام ممکن است طبق ادعای نمایندگی ممکن است برای عجله ۵۴۰۰ مگابیت بر ثانیه برسد. TP-Link اعلام کردن می تنبل کدام ممکن است مشتریان می توانند تا ۲۰۰ تجهیزات را با بیرون تأثیر بر انجام متصل کنند.

این تکنیک برای ادغام کردن مشخصه‌های هوش مصنوعی است کدام ممکن است به مشاوره TP-Link به روترها اجازه می‌دهد تا محافظت را بر مقدمه چیدمان خانه شخصی شما بهینه کنند. علاوه بر این برای ادغام کردن HomeShield است کدام ممکن است به مشاوره TP-Link، دفاع کردن اجتناب کرده اند جامعه، مدیریت‌های کفگیرها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمنی بلادرنگ را برای تجهیزات‌های متصل فراهم می‌تنبل. هر واحد علاوه بر این دارای سه پورت اترنت گیگابیتی است.

۲ روتر Deco XE75 مساحتی تا ۵۵۰۰ فوت مربع را محافظت خواهند داد. خواهید کرد می توانید منصفانه بسته ۲ نفره با قیمت ۳۰۰ دلار اکتسابی کنید. این امر TP-Link را فوق العاده بودجه تر اجتناب کرده اند سیستم های WiFi 6E اجتناب کرده اند Linksys، Netgear را انتخاب کنید و انتخاب کنید Eero می تنبل.