اپل آیفون ۱۳ را در هند راه اندازی شد کرد


اپل ساخت یکی اجتناب کرده اند بروزترین tp-date گوشی های شخصی را در هند تحریک کردن کرده است. رویترز گزارش داد کدام ممکن است این نمایندگی ساخت فناوری آیفون ۱۳ را {در این} ملت تحریک کردن کرده است. در حالی کدام ممکن است اپل تاسیسات تولیدی در کنترل را تعیین نکرد، منبعی اجتناب کرده اند رویترز اعلام کردن کرد کدام ممکن است تاسیسات تولیدی فاکسکان در تامیل نادو، Sriperumbudur، در جاری مونتاژ این تجهیزات ها {بوده است}.

این چهارمین آیفون ساخت شده توسط اپل در هند است. این نمایندگی ساخت خانه شخصی را در سال ۲۰۱۷ با آیفون SE بی نظیر تحریک کردن کرد.

انتخاب شگفت‌انگیز مقامات هند اجتناب کرده اند ابزارهای متعددی برای خرس فشار گذاشتن نمایندگی‌ها به ساخت خانه استفاده کرده است، اجتناب کرده اند جمله اصول سرمایه‌گذاری کدام ممکن است برای ۳۰ نسبت اجزا به دارایی ها خانه خواستن دارد. افزایش مسائل واردات نیز عملکرد داشت. اگر اپل آیفون ۱۳ را در موجود در ملت ساخت نمی کرد، می تواند فوق العاده گرانتر اجتناب کرده اند رقبای شخصی کدام ممکن است {در سراسر} مرز هند ساخت می شوند، قیمت داشته باشد.

اپل علاوه بر این برای جلوگیری اجتناب کرده اند اختلافات تجاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر مسائلی کدام ممکن است قابل دستیابی است از نزدیک به آن است ملت تکیه کن باشد، ساخت شخصی را اجتناب کرده اند چین متنوع کرده است. ساخت هند ممکن است به اپل برای معامله مشکلات کوتاه مدت در تاسیسات تولیدی های زبان چینی کمک تدریجی. طبق گزارش‌ها، این نمایندگی علاوه بر این قصد داشت بخش‌هایی اجتناب کرده اند ساخت ایرپاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مک‌بوک را به ویتنام منتقل تدریجی، اگرچه Nikkei اعلام کردن کرد کدام ممکن است همه‌گیری را به تاخیر انداخته است.

این توسعه نیز بدون در نظر گرفتن مشکلات کارگری در هند در حال وقوع است. در اواخر سال ۲۰۲۰، در حالی کدام ممکن است کارمندان اجتناب کرده اند دستمزدهای تیز کردن نشده، ساعات کاری بیش اجتناب کرده اند حد را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرایط دردسرساز کاری شکایت داشتند، شورش در تاسیسات تولیدی آیفون Wistron در جهان تجاری ناراساپورا رخ داد. اپل Wistron را تا روزی کدام ممکن است پیمانکار به این اشکال معامله با نکند، محاکمه کرده است، با این حال بعید است کدام ممکن است فاجعه به بهبود محصولات اپل در ملت کمک تدریجی.