اپل قرارداد انحصاری با تام هنکس امضا کرد


اپل جستجو در تلویزیون + {است تا} با امضای قرارداد تعدادی از ساله انحصاری با تام هنکس سودآور شود. قرارداد با Playtone برای ادغام کردن سریال ها، مستندها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماموریت های با بیرون فیلمنامه است.

هنکس علاوه بر این حدس و گمان به در فیلم Greyhound دنباله مبارزه جهانی دوم ورزشی تدریجی. به گزارش ددلاین، تریلر این فیلم یکی اجتناب کرده اند پربیننده ترین ماموریت های Apple TV+ بود. اپل حقوق فیلم را در سال ۲۰۲۰ به بازو آورد. Greyhound قرار بود در سینماها اکران شود، با این حال همه گیر COVID-19 مانع اجتناب کرده اند حاضر آن در سینماها شد. وضعیت مشابهی با اشاره به فینچ وجود داشت، منصفانه فیلم بقای پسا آخرالزمانی کدام ممکن است در آن شخصیت هنکس در بزرگراه سگش را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه ربات دستیار را همراهی می تدریجی. این فیلم در ماه نوامبر در Apple TV+ در دسترس بودن شد.

اپل چندین سال است کدام ممکن است با Playtone کدام ممکن است توسط هنکس راه اندازی شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید توسط گری گوتزمن ارائه شده است، اتصال کاری داشته است. در سال ۲۰۱۹، گفتن شد کدام ممکن است این ۲ نمایندگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید استیون اسپیلبرگ Amblin TV در جاری کار بر روی Masters of the Air، گروهی اجتناب کرده اند Band of Brothers را انتخاب کنید و انتخاب کنید The Pacific هستند. ساخت این سریال به بالا رسیده است، با این حال گذشته تاریخی تخلیه آن گفتن نشده است.

افزودن حاضر‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیلم‌های تا حد زیادی اجتناب کرده اند Playtone به کتابخانه، Apple TV+ را آسانسور می‌تدریجی، کدام ممکن است کار فوق العاده خوبی را انجام می‌دهد.