اپل واچ سری ۸ می تواند تشخیص دهد که آیا تب دارید یا خیر


به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، اپل واچ بعدی دارای سنسور دمای بدن خواهد بود که هنگام تب به شما هشدار می دهد. دنباله ۸ برای شما اعلامیه ای ارسال می کند که به شما پیشنهاد می کند به پزشک مراجعه کنید یا از یک دماسنج مخصوص استفاده کنید.

این اولین باری نیست که گورمن احتمال ساخت سری ۸ شامل سنسور دما را مطرح می کند. او ابتدا اشاره کرد که اپل در ژوئن ۲۰۲۱ بر روی این ویژگی کار می کند و گزارش داد که احتمالاً با یک خط تولید در سال ۲۰۲۲ برای این شرکت کار می کند. او در ژانویه از این پیش‌بینی عقب‌نشینی کرد و به طرفداران یادآوری کرد که نظارت بر قند خون ویژگی‌ای است که سال‌ها از بین رفته است.

با این حال، چند ماه بعد، اگر این ویژگی از دستورالعمل‌های تست داخلی اپل فراتر رود، سری ۸ دارای سنسور دمای بدن خواهد بود. اکنون، گورمن، که در آخرین نسخه خبرنامه Power خود می‌نویسد، می‌گوید که معتقد است این ویژگی «حرکتی» برای سری استاندارد ۸ است و نسخه‌ای قوی از اپل را برای ورزشکاران افراطی ایجاد می‌کند.

گورمن می گوید تغییرات دیگر در سری ۸ احتمالا جزئی خواهند بود. او با تکرار گزارش هفته گذشته خود، اظهار داشت که قابل اجرا دارای قدرت پردازشی مشابه سری ۷ و سری ۶ خواهد بود. وی همچنین اظهار داشت که مدل های بالاتر سری ۸ می توانند دارای نمایشگر به روز شوند. دستگاه دیگری که گزارش شده است از به روز رسانی های زیادی استفاده نمی کند، نسل دوم Airpods Pro است. گورمن می‌نویسد که آن‌طور که برخی گزارش‌ها پیشنهاد می‌کنند، ویژگی‌هایی برای نظارت بر ضربان قلب یا دمای بدن ندارند. او گفت: «به من گفته شده که احتمالاً هیچ ویژگی در به‌روزرسانی ۲۰۲۲ گنجانده نمی‌شود، اگرچه هر دو بهبود به صورت داخلی در نظر گرفته شده‌اند و می‌توانند یک روز در آن گنجانده شوند.»