اکتیویژن نسخه ریمستر شده “Modern Warfare II” را در تاریخ ۷ ژوئن معرفی خواهد کرد


تنها چند هفته پس از فاش شدن تاریخ انتشار Call of Duty: Modern Warfare II، اکتیویژن بلیزارد قرار است اطلاعات بیشتری در مورد بازی بعدی این سری که مدت ها در انتظار آن بودیم، منتشر کند. یک “نمایش جهانی” در تاریخ ۸ ژوئن ساعت ۱۳:۰۰ به وقت شرق برگزار می شود.

زمانی که تاریخ انتشار در ۲۸ اکتبر ماه گذشته اعلام شد، ناشران با تمسخر این افشاگری مخالف بودند. Activision قبلاً چندین شخصیت را تأیید کرده است که در Modern Warfare II حضور خواهند داشت، از جمله John “Soap” McTavish و Simon “Ghost” Riley. این رونمایی قطعا اطلاعات بیشتری را به همراه خواهد داشت، به نظر می رسد که شامل اولین نگاه به گیم پلی بازی نیز می شود.

Infinity Ward امسال برای Call of Duty، دنباله‌ی Modern Warfare 2019، روی عرشه است. این مجموعه‌ی فرعی Modern Warfare است که در سال ۲۰۰۷ با Call of Duty 4: Modern Warfare آغاز شد. هنوز گیج هستید؟ خودت را سرزنش نکن

Infinity Ward همچنین در حال کار بر روی بازسازی اصلی Call of Duty: Warzone Battle Royale است که همزمان با Modern Warfare II منتشر خواهد شد. در طول آپدیت موتورهای جدیدی برای هر دو بازی وجود خواهد داشت.