بازیگر نجلا مجری برنامه ورزشی شد


سوگل طهماسبی مجری «شوتبال» بانوان در فصل جدید شد که از شنبه روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.

به گزارش وقت صبح به نقل از تسنیم، مسابقه تلویزیونی «شوتبال» به تهیه‌کنندگی «مقداد مؤمن‌نژاد» و «مسعود رجبیان» و کارگردانی «محمد پیوندی» از شنبه ۱۷ اردیبهشت ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

اجرای «شوتبال» بانوان را در فصل جدید «سوگل طهماسبی»، بازیگر تلویزیون و سینما برعهده خواهد داشت. مجری «شوتبال» آقایان نیز «علی عامل‌هاشمی» است.

این مسابقه تلویزیونی که فصل جدید آن در نوروز ۱۴۰۱ با اجرای علی عامل‌هاشمی پخش شد، از این پس هر هفته در چهار قسمت که دو قسمت به بانوان و دو قسمت به آقایان اختصاص دارد، روی آنتن شبکه نسیم خواهد رفت.

«شوتبال» همچون فصل‌های گذشته، در این نوبت هم با ایجاد فضایی پرشور و هیجان میزبان تیم‌هایی متشکل از قهرمانان و افتخارآفرینان کشورمان در میادین ورزشی و عرصه‌های اجتماعی است؛ همچنین قهرمانانی از تیم‌های ملی کاراته، تکواندو، فوتبال، ووشو، هندبال، والیبال و رشته‌های متعدد و افتخارآفرین در بازی‌های المپیک، جهانی و آسیایی در قالب تیم‌هایی جذاب در آن حضور دارند و با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

«شوتبال» به تهیه‌کنندگی مقداد مؤمن‌نژاد و مسعود رجبیان و کارگردانی محمد پیوندی از شنبه تا سه‌شنبه هرهفته ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه نسیم پخش می‌شود.