بازی Warzone در سال ۲۰۲۳ برای موبایل منتشر خواهد شد


بازی Call of Duty با Warzone Mobile دو برابر می‌شود، یک بازی بتل رویال که در سال ۲۰۲۳ برای دستگاه‌های اندروید و iOS عرضه می‌شود. Call of Duty: Warzone Mobile دارای مسابقات ۱۲۰ نفره با اپراتورها، سلاح‌ها، مکان‌ها و مبارزات آشنا برای طرفداران Warzone خواهد بود. . این بازی از Battle Pass مشترک، ویژگی‌های اجتماعی و پیشرفت متقابل با Modern Warfare II و Warzone 2.0 پشتیبانی می‌کند که هر دو در اواخر سال ۲۰۲۲ منتشر خواهند شد. بازی پایه رایگان خواهد بود.

Activision هنوز جزئیاتی در مورد امکان ریزتراکنش‌ها در Warzone Mobile به اشتراک گذاشته نیست، اما به نظر می‌رسد که این امکان وجود داشته باشد. خریدهای درون بازی از زمان عرضه Call of Duty: Mobile در سال ۲۰۱۹ وجود داشته است و به نظر می رسد این طرح برای Activision جواب داده است – این استودیو در سه مورد بیش از ۱.۵ میلیارد دلار از بازیکنان اندروید درآمد داشته است. و iOS کاهش یافته است. به گفته SensorTower. Call of Duty: Mobile بیش از ۶۵۰ میلیون بار در سراسر جهان دانلود شده است.

اگر Call of Duty: Mobile یک بازی دمو است، Warzone Mobile آخرین بازی Activision است. Warzone Mobile بخشی از یک طرح یکپارچه‌سازی برای همه فرنچایزهای Call of Duty است، با Activision که اقساط سالانه، Warzone و بازی‌های موبایل را در اکوسیستمی با فناوری زیربنایی یکسان گرد هم می‌آورد. این حرکت پیشرفت مشترک، اجتماعی شدن و پرداخت‌ها را در پلتفرم‌ها و عناوین باز می‌کند و Call of Duty را بیشتر به یک حالت ذهنی تبدیل می‌کند تا یک بازی ویدیویی.

اگرچه این فرنچایز به روشی جدید گرد هم آمده است، Warzone Mobile لیست‌های پخش، رویدادها و محتوای مخصوص موبایل را ارائه می‌دهد. Activision همچنین گزینه های شخصی سازی عمیق را برای بازی های دستی وعده می دهد. این بازی با کمک چندین استودیو از جمله Activision Shanghai، Beenox، Digital Legends و Solid State Studios ساخته شده است. پیش‌ثبت‌نام برای Warzone Mobile اکنون در Google Play باز است.