باشگاه آتش نشانی چندین کارمند را در خود جای داده است


بلومبرگ روز پنجشنبه گزارش داد که باشگاه هاوس برخی از کارکنان خود را اخراج کرده است. دقیقاً مشخص نیست که چه تعداد از کارمندان شرکت را ترک کردند، اما حداقل برخی از کارمندان سابق به طور داوطلبانه آن را ترک کردند تا فرصت‌های خارج از باشگاه را دنبال کنند. یکی از برجسته‌ترین جدایی‌طلبان نینا گرگوری، سردبیر سابق رادیو عمومی ملی است که به این شرکت پیوست تا یک طرح اشتراک‌گذاری اخبار را رهبری کند. باشگاه همچنین در حال از دست دادن رهبران جامعه و بین المللی است.

سخنگوی باشگاه خانه به بلومبرگ گفت: “تعدادی از نقش ها به عنوان بخشی از ساده سازی تیم ما حذف شد و برخی تصمیم گرفتند به دنبال فرصت های جدید باشند.” ما همچنان برای نقش های مختلف در مهندسی، محصولات و طراحی استخدام می کنیم.

به گفته رسانه ها، اخراج کارکنان بخشی از بازسازی کلوپ بزرگتر است زیرا این شرکت در تلاش است تا استراتژی رشد خود را تغییر دهد. هاوس کلاب در سال اول شیوع به موفقیت اولیه دست یافت، تا حدی به دلیل این واقعیت که برای شروع استفاده از برنامه به دعوت نامه نیاز دارید. متأسفانه، همچنین به سرعت توجه تعداد معدودی از رقبای دارای بودجه خوبی را به خود جلب کرد، از جمله متا، توییتر و اسپاتیفای، که همگی عملکرد اصلی برنامه را در پلتفرم آن تکرار کردند. Clubhouse تمام تلاش خود را کرده است تا بهترین تجربه صوتی زنده را ارائه دهد و ویژگی هایی مانند زیرنویس در زمان واقعی و پخش صدا با کیفیت بالا را برای هماهنگی و برتری با رقبا اضافه کرده است، اما با نبردی سخت در برابر غول ها.