بانک ملی از شرکت های نوآور در زمینه توسعه دیجیتال حمایت می کند


عضو هیئت عامل و معاون فناوری اطلاعات و شبکه های ارتباطی بانک ملی ایران در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بازرگانی داده سداد برای دوره مالی منتهی به اسفند ۱۳۰۰ گفت: یکی از مهمترین اهداف بانک ملی ایران در سال ۱۴۰۱ است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک و به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، علیرضا مهیار در این نشست که با حضور دکتر ابوالفضل نجارزاده، مشاور عالی مدیرعامل، سایر مدیران ارشد، نمایندگان سهامداران، هیئت مدیره، مدیرعامل، حسابرسان، حسابرسان و معاونان و مدیران عامل هلدینگ سداد شرکت‌های تابعه، با تشریح افق‌های پیشرفت شرکت، خواستار توجه ویژه به موضوع ارتقای جایگاه سداد در بین سایر شرکت‌های فناوری اطلاعات شدند.

وی با تبریک راه اندازی مجدد شرکت بازرگانی داده سداد، آن را مصادف با تغییر نگرش و برنامه ریزی برای برگزاری آن دانست و گفت: سداد یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین شرکت های بانک ملی ایران با مجموعه فناوری اطلاعات است. کادری جوان و متخصص و همچنین برخورداری از استراتژی فناورانه و توسعه نوآوری های در حال پیشرفت سریع و بانک ملی ایران نیز حمایت خود را از این شرکت نوآور افزایش داده است.

مهیار تصریح کرد: در سردر بانک از همکاران ما در این مجموعه انتظار دارد تا در جهت ارتقای دانش و فناوری اطلاعات خود از تمام مهارت و توجه خود استفاده کنند. همچنین شرکت بازرگانی داده سداد و شرکت های پرداخت الکترونیک فارس، پارس و سداد نیز باید با بیش از ۳۰۰۰ شعبه فعال و بزرگترین سامانه تجهیزات مدرن بانکی، انتظارات بانک ملی ایران را برآورده کنند.

ابوالفضل نجارزاده، مشاور عالی مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر اهمیت بررسی و تشخیص مشکلات پرسنلی در شرکت‌های فناوری اطلاعات از مدیران عامل خواست به سمت‌های نخبه و متخصص و احساس تعلق آنها توجه ویژه داشته باشند. .

همچنین فرهاد فائز مدیرعامل شرکت بازرگانی داده سداد ضمن ارائه گزارش عملکرد شرکت در سال گذشته از حمایت و مساعدت مدیران و همکاران بازرگانی در تحقق اهداف و ماموریت شرکت قدردانی کرد.

لازم به ذکر است پس از ارائه گزارش بازرسان مستقل و بازرسان قانونی، گزارش های مالی و عملکرد شرکت سداد در سال مالی ۱۴۰۰ به تصویب مجمع عمومی رسید و در پایان اهداف و برنامه های شرکت ارائه گردید. توسط مخاطبان بررسی شد.

لینک های کوتاهاین لینک کپی شد!