باید شاهد خروجی های بیشتری از صندوق اعتباری هنر / توسعه نمایش – تئاتر آنلاین باشیم


محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه باید شاهد خروجی بیشتری از صندوق اعتباری هنر باشیم، گفت:

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر، مجمع عمومی صندوق اعتباری هنر با حضور اعضا. هیئت مدیره آمنا و هیئت مدیره در سالن اجتماعات این وزارتخانه برگزار شد. در این مجمع پس از قرائت گزارش گزارش مالی منتهی به سال ۱۴۰۰ توسط بازرس و حسابرس صندوق اعتباری هنر، موارد مطرح شده پس از تبادل نظر و بیان نقطه نظرات و پیشنهادات اعضا مورد تصویب قرار گرفت.

در این نشست مشترک، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان رئیس هیئت امنا ضمن تشکر و قدردانی از زحمات، خدمات و زحمات مدیرعامل و مجموعه وجوه اعتباری هنر قدردانی کرد. ، خدمات و فعالیت های این صندوق را گسترده دانست و گفت: بدون تردید انجام انواع کارها و در همان زمان زیاد نیز مشکلاتی را به همراه خواهد داشت، بنابراین همانطور که در بازدید اخیرم از محل این صندوق گفتم، باید یک صندوق اعتباری ایجاد شود. هنر تقویت شده است

مدیرعامل این صندوق با اشاره به روحیه توسعه ای پوراحمدی، تصریح کرد: نگاه وزارت آموزش و پرورش و فرهنگ هم به صندوق توسعه هنر است، بنابراین همیشه. فشار این صندوق باید بتواند خدمات بهینه و لازم را برای جامعه فرهنگ، هنر و رسانه ارائه کند چرخش از جانب دوش این کلاس را تحصیل کرده و در حل مشکلات آنها کوشا باشید.

به گفته اسماعیلی افرادی که جعبه رسیده است و عضو شده اند، با امید می آیند و انتظار دریافت خدمات را دارند. وقتی به صندوق می آیند جایی برای رفتن ندارند، بنابراین وظیفه ما به عنوان متولیان اصلی فرهنگ و هنر کشورمان است که در خدمت این قشر فرهیخته باشیم و از هیچ تلاشی برای کمک و حمایت هر چه بیشتر آنها دریغ نکنیم. ممکن است.

عضو کابینه دولت مردمی به سفر استانی خود به سراسر کشور اشاره کرد و گفت: افراد زیادی در سفر استانی به من مراجعه کردند و مشکلات خود را گفتند. از صندوق اعتباری هنر به عنوان زیرمجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و حمایت انتظار کمک و حمایت دارند.

به گفته وی هنرمندان احساسات لطیفی دارند که برای پاسخگویی به مشکلات و درخواست های آنها باید درک و حل شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در همان حال تاکید کرد: وجوه اعتباری هنر هر چه تولید می شود و گاهی سرمایه گذاری می شود، درآمد آن باید نصیب جامعه فرهنگ و هنر و رسانه شود.

اسماعیلی با اشاره به تمهیدات مورد نیاز صندوق گفت: پوراحمدی مدیرعامل باید با اقدامات لازم و رایزنی های مناسب، صندوق اعتباری هنر را به منابع پایدار متصل کند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در همان اکنون خطاب به مدیر عامل صندوق اعتباری هنر وی تصریح کرد: هر طرحی ارائه شود برای کمک و حمایت از جامعه فرهنگی، هنری و رسانه ای است انجام دادن بدون شک ما نیز برای رسیدن به نتایج کمک خواهیم کرد.

وی با قدردانی از زحمات و تلاش های صندوق اعتباری هنر در دولت سیزدهم گفت: قدردان همه اعضا هستیم اما معتقدم در این دوره باید شاهد خروجی های بیشتری از تلاش این صندوق باشیم.

رئیس حوزه هنری تأیید کرد: اعتبارات رسیده است چرخش لذا انتظار داریم در جهت رفع مشکلات، بیمه اجتماعی و موارد اضافی و بسیاری دیگر برای جامعه فرهنگ و هنر و … تلاش و کوشش شود. رسانه ها بنابراین

یکی از اعضای کابینه دولت سیزدهم با اشاره به ارائه خدمات صندوق هنر به اصحاب رسانه به عنوان عضو صندوق، تصریح کرد: با تصویب لایحه جامع خبرنگاری و خبرنگاری در کمیسیون فرهنگ دولت و تصویب نهایی آن در شورای اسلامی بدون شک بسیاری از مشکلات صنفی و کاری از سوی اصحاب رسانه حل خواهد شد.

اعضای کابینه دولت مردمی در ادامه سخنان خود به اعطای تسهیلات ویژه دریافتی از رئیس جمهور در سال گذشته اشاره کردند و گفتند: با کمک آیت الله سید ابراهیم رئیسی و تامین بیش از ۵ هزار میلیارد ریال اعتبار ویژه. تسهیلات و بسته های حمایتی برای فرهنگ، هنر و رسانه ساندان، می توانیم بخش کوچکی از مسائل این قشر فرهیخته را حل کنیم.

اسماعیلی تاکید کرد: باید دست ها که در دست ها با ورود به حوزه فعالیت با برنامه کم اهمیت این فرصتی است برای تلاش برای حل مشکلات و کمک و حمایت از همه جوامع فرهنگی، هنری و رسانه ای.

در ادامه این نشست مشترک ضمن قرائت بخشی از گزارش مالی و ارائه سخنانی از سوی سید مجید پوراحمدی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت دانا اعتبار سنی به سوالات مطرح شده از سوی حضار پاسخ داد. از اعضا هیئت حضور دارد آمنا و هیئت مدیره نظرات و پیشنهادات خود را بیان کردند.