با این آزمایشات مشخص کنید که مغز شما مذکر است یا ماده؟


تست خطای بینایی مغز یک زن یا مرد نشان می دهد که بر اساس آنچه از ابتدا می بینید، مغز “مردانه” یا “زنانه” بیشتری دارید.

دارای یک تصویر مینیمالیستی از یک چهره تیره است که برای تفسیر سریع و ژست شما آماده است تا نوع فرآیند فکری شما را توضیح دهد و اینکه چرا در انجام چندین کار به طور همزمان خوب هستید.

حدت بینایی مغز زن یا مرد را تست کنید

این تصویر مینیمالیستی یک چهره انسان نما تیره را نشان می دهد که به نظر خیابانی است. اما آیا دیدید که یک دونده به شما نزدیک می شود یا از شما فرار می کند؟

وقتی می بینید مردان به شما نزدیک می شوند

اگر به نظر می رسد مردی به سمت شما می دود، به این معنی است که می توانید به خوبی پاسخ دهید. شما می خواهید قلب و روح خود را در هر فعالیتی که احساس می کنید سودمند است، بریزید. شما به موضوعات مورد علاقه خود می رسید.

اما، همانطور که گفته شد، چندین کار و انجام چندین کار به طور همزمان چیزی نیست که با شما بدرخشد «مثل تمرکز روی یک چیز در یک زمان». بنابراین، هنگامی که ایده ای به ذهن شما می رسد یا در مورد چیزی نظرات قوی دارید، آماده اید با استدلال های قانع کننده از آن حمایت کنید زیرا به تمرکز و مهارت عالی اعتقاد دارید.

وقتی مرد خود را در حال عقب نشینی می بینید

اگر فکر می کنید مرد از شما فرار می کند یا عقب نشینی می کند. نشان دهید که مهارت های تحلیلی و استدلالی شما در مرحله “حداکثر” است.

برای تصمیم گیری دقیق و عجله نکردن بر این تکیه می کنید. زمانی که درگیر فعالیت های خلاقانه هستید، مغز شما می تواند کار کند. یا سعی می کنید چیزی از ابتدا بسازید. به همین دلیل، شما فردی هستید که می توانید چند منظوره باشید و حافظه ای باورنکردنی داشته باشید. چیزی که می توانید به آن تکیه کنید، شهود عالی شماست.