برای اولین بار ایستگاه تولید محتوای دیجیتال سالواتی راه اندازی می شودگزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)به گزارش پایگاه خبری عصر هشتم، در این پروژه استودیو صوتی و تصویری نیتک و تجهیزات حرفه ای ضبط صدا و تصویر برای گروه ها و افرادی که قصد تولید محتوای مناسب فضای مجازی برای غدیر ید فطری را دارند فراهم می شود.

مدیرعامل خانه محتوای دیجیتال خلاق و نوآور نیتک درباره این طرح گفت: قرار است با همکاری چند گروه تولید محتوا، طرح سوگند فرهنگی غدیر را در راستای تولید محتوای دیجیتالی مناسب غدیر برای انتشار در فضای مجازی اجرا کنیم. .

حمیدرضا بحرینی افزود: در چارچوب این طرح، خانه نوآوری محتوای خلاق و دیجیتال NITEC استودیوی خود را در تاریخ ۲ تیرماه برای ضبط کلیپ، ویدئو و برنامه های اینترنتی و … با موضوع غدیر به صورت کاملا رایگان در اختیار قرار می دهد.

وی با تجلیل از کسانی که قبلا برای شرکت در این طرح اعلام آمادگی کرده اند، ادامه داد: در کنار گروه نیتک، فریلنسرها و گروه های همیاری، ابزار و پرسنل لازم را در حد توان در این سوگند فرهنگی فراهم می کنند.

وی ادامه می دهد: این پروژه ویژه ولاگرها (افرادی که می خواهند چیزی را تبلیغ کنند و به جای نوشتن متن و ارسال عکس از آن محصول یا خدمات، در مورد آن به صورت ویدیویی صحبت کنند)، گروه های تولید محتوا و کسانی که ایده تولید محتوا برای غدیر دارند، است. و محتوای حاصل در قالب ویدئو، پادکست، تیزر، سرود ملی و برنامه های اینترنتی منتشر می شود.

مدیر عامل خانه نوآوری محتوای خلاق و دیجیتال نایتک آخرین فرصت ثبت نام در این طرح را ۳۰ تیرماه اعلام کرد و گفت: علاقه مندان می توانند از طریق واتس اپ به شماره ۰۹۱۵۵۰۴۷۱۳۶ و از طریق اینستاگرام در صفحه [email protected] آمادگی خود را برای شرکت در این طرح اعلام کنند. انجام دادن

بحرین تایید کرد: جلسات مشاوره و راهنمایی یک روزه برای تیم های ثبت نام شده رایگان برگزار می شود.

خانه خلاق و نوآور محتوای دیجیتال نیتک بزرگترین پارک تولید محتوای کشور است که از سال گذشته با ظرفیت ۸ استودیو صوتی و تصویری در مشهد فعالیت خود را آغاز کرد.