برنامه ملی «مادر قصه» در لرستان برگزار می شودبه گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، ویژه برنامه ملی «روایت مادر» در لرستان با محوریت نقد و بررسی کتاب «بهشت بینشان»، خاطرات شهیدان مصطفی جان احمدی، یونس ساکی و نصیر میردریکوند به همت اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان و تعاون برگزار شد. با ستاد ۶۵۴۴ کنگره ملی شهدای استان لرستان و چندین دستگاه اجرایی استانی در خرم آباد برگزار شد.

این برنامه ملی با بیان و یادی از مادران معظم شهیدان جان احمدی، ساکی و میردریکوند و با حضور کبری حافظی همسر شهید سید نورخدا موسوی و جمعی از شاعران برگزار می شود. اهل استان و نویسنده بهشت ​​بینشان (محمدتقی عزیزیان).

«روایت مادر» از طریق پلتفرم اسکای روم به آدرس پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، آدرس اینستاگرام نهاد کتابخانه های عمومی به آدرس iran.libraries و همچنین صفحه آپارات در معرض دید عموم قرار می گیرد. برای علاقه مندان به محافل فرهنگی

گزارش BNA; برنامه ملی «قصه مادر» در استان لرستان سه شنبه پانزدهم شهریور ماه ساعت ۱۰:۰۰ با حضور مسئولان استانی و دوستداران فرهنگ ایثار و شهادت در سالن اجتماعات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می شود. رشد فکری کودکان و نوجوانان استان.