برنامه Google Switch به Android در iOS اکنون با همه دستگاه های Android 12 کار می کند


برنامه Google Switch به Android در iOS اکنون با همه دستگاه های Android 12 کار می کند
گوگل انتقال اطلاعات از آیفون های قدیمی را برای کاربران جدید اندروید آسان می کند. از امروز، برنامه Switch to Android این شرکت در iOS با همه دستگاه‌های Android 12 کار می‌کند. این نرم‌افزار که قبلاً فقط با تلفن‌های پیکسل سازگار بود، در صورتی مفید است که می‌خواهید از iOS به Android سوئیچ کنید.

هنگامی که تلفن جدید خود را دریافت کردید، آن را به تلفن اپل قدیمی خود وصل کنید. بهترین گزینه برای شما کابل Lightning به USB-C است، اما می توانید دو دستگاه را با استفاده از WiFi متصل کنید. پس از اتصال، داده هایی را که می خواهید انتقال دهید انتخاب کنید. انتخاب های شما شامل برنامه ها، مخاطبین، عکس ها، فیلم ها، موسیقی و پیام ها می شود. در آن مرحله، نرم افزار بقیه موارد را بر عهده خواهد گرفت.

در دسترس بودن سوئیچ به اندروید بزرگتر بسیار جذاب است زیرا واتس اپ اخیراً انتقال تاریخچه چت از تلفن های اندرویدی قدیمی را برای کاربران جدید iOS آسان تر کرده است. بدیهی است که اگر قبل از اعلام امروز به اندروید تغییر دهید، برنامه‌های Google کمکی نمی‌کنند، اما اگر دردسر انتقال داده‌های شما عادتی است که شما را عقب می‌اندازد، اکنون دلیل طولانی‌تری برای صبر دارید.