بلینکن بالا مبارزه اوکراین را پیش سوراخ بینی کردمتعدد اجتناب کرده اند مقاماتی کدام ممکن است همراه خود رسانه ها مصاحبه کردند، تاکید کردند کدام ممکن است پیش سوراخ بینی اینکه مبارزه چقدر اندازه خواهد کشید، سخت است، با این حال افسران برای مدتی گفتند کدام ممکن است هیچ سیگنال ای {وجود ندارد} کدام ممکن است نیازها آخرین ولادیمیر پوتین همان باشد. رئیس جمهور روسیه تنظیم کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعید است کدام ممکن است مذاکرات دیپلماتیک را دنبال تدریجی.

سی ان ان نوشت: این مفهوم کدام ممکن است این نبرد قابل دستیابی است تمدید شده شود، تنظیم قابل توجهی را نسبت به روزهای اولین مبارزه نماد می دهد، روزی کدام ممکن است پیش بینی می سر خورد روسیه به شما گزینه بدهد برای عجله کیف پایتخت اوکراین را اشغال تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکست مسکو را در میدان نبرد نماد دهد.

جیک سالیوان، مشاور ایمنی سراسری آمریکا نیز روز پنجشنبه مدعی شد کدام ممکن است مبارزه اوکراین قابل دستیابی است “تمدید شده” را انتخاب کنید و انتخاب کنید “ماهها هر دو حتی اصولاً اندازه بکشد.”

برخی اجتناب کرده اند اعضای کنگره را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشاوران آنها مبارزه اوکراین را همراه خود مبارزه سه ساله کره ارزیابی کرده اند.

۲ مقام اتحادیه اروپا گفتند کدام ممکن است معتقدند مبارزه در شرق اوکراین ممکن است ۴ به همان اندازه شش ماه اندازه بکشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به بن بست بینجامد.

بلینکن اظهار داشت کدام ممکن است همراه خود همتایان اتحادیه اروپا شخصی با توجه به احتمال نبرد تمدید شده مدت صحبت کرده است، با این حال تمام گفتگوهای او با توجه به بهتر از راه قابل دستیابی برای بالا دادن به مبارزه بود.

یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند افسران ارشد وزارت امور خارجه دانستن درباره تامین تسلیحات اوکراین اظهار داشت: ما کارهای زیادی انجام داده ایم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به شرکای شخصی در اروپا ایمان داریم، با این حال همراه خود تحریک کردن مبارزه، سازمانی ما برای کشتی سلاح را انتخاب کنید و انتخاب کنید از کیت برای اوکراینی ها افزایش خواهد یافت.

مبارزه در اوکراین در ۲۴ فوریه (۵ مارس) پس اجتناب کرده اند مراقبت نشده به هشدارهای مسکو با توجه به افزایش ناتو به مرزهای روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اولویت های امنیتی، همراه خود تهاجم فشرده نیروهای روسی به اوکراین تحریک کردن شد کدام ممکن است تاکنون متحمل خسارات با کیفیت صنعتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پولی شدند. زیان ها، تحریم های پولی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مالی فشرده غرب علیه روسیه یکپارچه کشف شد.

ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین اخیراً به سی ان ان اظهار داشت: «بین ۲۵۰۰ به همان اندازه ۳۰۰۰ سرباز اوکراینی تاکنون در مبارزه اوکراین کشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۰۰۰۰ نفر زخمی شدند.

۳۱۱۳۱۱