بهترین دوربین های مداربسته برای آپارتمان ها


همانطور که همه می دانیم زمین و محل زندگی ما مکانی برای آرامش و آسایش ماست. مکانی که در آن احساس امنیت کنیم و از اضطراب محیط بیرون به دور باشیم. هزاران سال است که مردم در تلاش بوده اند تا زندگی خود را ایمن کنند و مکانی برای آسایش و راحتی فراهم کنند و برای حفظ حریم خصوصی خود در برابر دزدان، مجرمان و متجاوزان از راه حل های متعددی استفاده می کنند. از دیوارهای بلند، حفاظ، نرده، درب ضد سرقت، قفل برقی و … استفاده کرده اند. در این میان علم و فناوری با انسان ها بوده است. زندگی شهری و پرمشغله در حال حاضر مستلزم آن است که مردم به دنبال چیزی باشند که آنها را ایمن و آرامش می بخشد. یکی از مزیت های مهم خانه این است که در صورت عدم حضور می توانید از اتفاقاتی که ممکن است در آنجا رخ دهد مطلع شوید. دوربین های مدار بسته در اینجا می توانند به امنیت زمین کمک کنند.

به گفته کارشناسان، بهترین و مطمئن ترین راه برای ردیابی و خنثی سازی جرایمی مانند سرقت منزل، استفاده از سیستم های اعلام سرقت و دوربین های مدار بسته است. با توجه به اینکه در حال حاضر اکثر مردم در زمین های آپارتمانی و مجتمع های مسکونی زندگی می کنند، استفاده از دوربین های مدار بسته راه حلی اساسی و واقعی برای این مکان ها به نظر می رسد.

استفاده از دوربین های مدار بسته در آپارتمان الزامی است

یکی از دلایل اصلی استفاده از دوربین های مدار بسته در آپارتمان ها ترافیک زیاد است. ترافیک زیاد خود می تواند مشکلات ایمنی را برای ساکنان این مکان ها ایجاد کند. از این رو استفاده از دوربین های مدار بسته برای کنترل محیط ساختمان بسیار رایج شده است. طیف بسیار گسترده ای از دوربین های مداربسته هوشمند با مجموعه های فراوان از انواع قابلیت ها امروزه در بازار موجود است که می توان آن ها را با توجه به نیاز شما تهیه و استفاده کرد. سیستم‌های امنیتی و نظارتی مانند دوربین‌های مداربسته نه تنها از تجاوز، سرقت و غیره جلوگیری می‌کنند، بلکه به ساکنان ساختمان‌های مسکونی آرامش می‌دهند، بلکه با ثبت تصاویر ثبت‌شده می‌توانند وقایع را در برابر ادعای شرکت‌های بیمه روشن کنند. . مردم دارایی ها و اسناد مهم خود را روی زمین نگه می دارند و می خواهند در زمان دوری از زمین مشکلی برایشان پیش نیاید. تعداد زیادی از مردم، بسته بندی به راحتی تکمیل خواهد شد.

در حال حاضر برندهای مختلفی از کشورهای مختلف در بازار جهانی دوربین های مدار بسته و تجهیزات نظارت تصویری فعال هستند. در بازار ایران اکثر برندهای تولید شده در چین و کشورهای آسیای شرقی غیر فعال هستند و البته بهترین تولیدکنندگان دوربین مداربسته در حال حاضر شرکت هایک ویژن آنها همچنین محصولات خود را به مشتریان ایرانی در ایران عرضه می کنند. دوربین های مدار بسته هایک ویژن شما می توانید در چند نوع از نمایندگی رسمی این شرکت در ایران، مهر تجارت خرید کنید.

بهترین مدل دوربین مدار بسته را برای آپارتمان خود انتخاب کنید

همانطور که می دانیم در حال حاضر برندهای زیادی در ایران در زمینه دوربین مداربسته فعالیت می کنند، چه برندهای باکیفیت و تکنولوژی بالا و چه برندهای بی کیفیت که به آنها برندهای ناشناخته نیز می گویند. برندهایی هم هستند که کیفیت متوسطی دارند. برای تشخیص اینکه آیا یک برند دوربین مداربسته برای آپارتمان مناسب است یا خیر، باید موارد زیر را در نظر بگیریم از جمله سابقه فعالیت برند در دنیا و کشور، وجود نمایندگی فعال، خرید از شرکت های بزرگ، گارانتی محصولات و فعالیت برند در زمینه ساخت و ساز مسکونی. او مراقب بود که بهترین و مناسب ترین را انتخاب کند. هنگام خرید دوربین مداربسته آپارتمانی باید به چند نکته توجه داشت. هر خانه دارای سه بخش است و آماده سازی دوربین برای هر بخش وضعیت خاص خود را دارد. این بخش شامل:

دوربین مداربسته برای فضای داخلی آپارتمان – دوربین مدار بسته برای فضاهای عمومی آپارتمان – دوربین مدار بسته ویلا یا زمین شخصی(که موضوع ما نیست).

– یکی از اصلی ترین و مهم ترین مکان ها برای نصب دوربین های مدار بسته داخل آپارتمان است. در ورودی، سالن پذیرایی داخل آپارتمان، دوربین مدار بسته الزامی است.

– در تمامی آپارتمان ها فضاهای مشترک مانند پارکینگ، آسانسور، حیاط، درب ورودی، راه پله و پشت بام وجود دارد که به آنها ساختمان مشاع می گویند. در نصب دوربین مداربسته باید به این نکات توجه کرد. در صورتی که دوربین در راهرویی نصب شده باشد که جلوی درب ورودی یک واحد خصوصی وجود دارد، باید از آن شخص اجازه گرفته شود.

ویژگی های دوربین مدار بسته آپارتمانی

– ضبط تصاویر با کیفیت بالا: لازم به ذکر است که دوربین های مداربسته تهیه شده برای آپارتمان ها باید به شکلی باشد که بتواند تصاویر باکیفیت ثبت کند تا به کاربران امکان استفاده آسان از تصاویر ثبت شده و کنترل و مدیریت محیطی بهتری را بدهد. کیفیت بالا برای دوربین های مداربسته آپارتمان بسیار مهم است.

– دید در شب: با وجود این ویژگی در دوربین های مداربسته، کاربران می توانند در شب یا سایر مواقع که محیط تاریک و کم نور است، مکان مورد نظر را مشاهده کنند.

– امکان ضبط تصاویر با جزئیات: یکی از ویژگی های اصلی دوربین های مداربسته برای مانیتورینگ زمین و آپارتمان ها، امکان ثبت تصاویر با جزئیات است. امروزه این نوع دوربین ها به دلیل تاثیر بسیار زیادی که در کنترل محیط های مختلف دارد، طرفداران زیادی دارد و کار بسیار زیادی دارد.

– قابلیت چرخش دوربین های مدار بسته: این قابلیت امکان چرخش ۳۶۰ درجه را برای دوربین های مدار بسته فراهم می کند. این ویژگی در کنترل محیط آپارتمان و ایجاد دید وسیع تری برای کاربر بسیار خوب و کارآمد است.

– امکان ضبط تصاویر رنگی: دوربین های مدار بسته در مدل های قدیمی تصاویر سیاه و سفید را ضبط می کنند. اما در حال حاضر دوربین های جدید به قابلیت ثبت تصاویر رنگی مجهز شده اند و با کیفیت های متفاوتی در بازار عرضه می شوند.

مکانی مناسب برای نصب دوربین های مدار بسته در آپارتمان

محل قرارگیری دوربین های مدار بسته در ساختمان با توجه به نیاز مالک مشخص می شود. از جمله مکان های پیشنهادی برای نصب دوربین می توان به این مو اشاره کرد.

– ورودی های ساختمان به دلیل تردد زیاد انسان

-ارینگها به دلیل دسترسی آسان، یکی از آسیب پذیرترین مکان ها هستند

– محوطه روبروی ساختمانبرخی از ساکنان می توانند خودروهای خود را در خارج از ساختمان پارک کنند.

-باهاش ​​فریاد بزنقابل دسترس از یک بام دیگر مکانی است که ساکنان ساختمان می توانند وسایل ارزشمندی مانند تهویه مطبوع و سرمایش را در آن نصب کنند.

– آسانسورها در ساختمان های بزرگ جابجایی زیاد با آنها و احتمال آسیب دیدگی وجود دارد.

– پله ها به دلیل ترافیک سنگین، اتاق نگهبانی و ..

مورد آخر اینکه برندهای زیادی دوربین مداربسته در دنیا وجود دارند که برای نصب در آپارتمان ها مناسب هستند. از برندهای ایرانی گرفته تا برندهای چینی. برندهای چینی در بازار تقاضای بالایی دارند. با مشورت با کارشناسان می توانید بهترین برند و دوربینی را که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد، پیدا کنید. یکی از برندهای خوب و محبوب بازار برند هایک ویژن است. این برندها با کیفیت بالا و قیمت نسبتا پایین نسبت به برندهای جهانی مشتریان خود را تسهیل می کنند.

دوربین مداربسته هایک ویژن مدل Dom با استفاده از دید وسیع و بالای ارائه شده به کاربران، الگویی مناسب برای استفاده در ساختمان های مسکونی می باشند. از این مدل می توان در پارکینگ، پله و جلوی آسانسور استفاده کرد. زاویه تصویربرداری در این نوع دوربین ها از دید عموم پنهان است و در نتیجه به مانعی برای خرابکاران تبدیل می شود.

دوربین مداربسته هایک ویژن مدل بولت. این دوربین ها را می توان بر روی دیوارها و در فضاهای بیرونی مانند پشت بام نصب کرد.