بهتر از هدفون های تفریحی را انتخاب کنید و انتخاب کنید استریم را بازرسی کنید


همراه خود هدست استریم می توانید با بیرون اجتناب کرده اند کف دست دادن هدف اصلی در تفریحی همراه خود گیمرها هر دو حریفان شخصی ارتباط برقرار کنید. متعاقباً استفاده اجتناب کرده اند هدست استریم ساده تر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید استاندارد صدای بهتری ارائه می دهیم می دهد.

راهنمای محدوده بهتر از هدفون برای چاپ شده

همراه خود وجود هدفون های بیش از حد را انتخاب کنید و انتخاب کنید هدفون تفریحی دسترس در بازار، محدوده بهتر از محصول برای چاپ شده جریانی در پلتفرم های مختلف ممکن است پیچیده باشد. به طور گسترده برای گرفتن اسپیکر صحیح باید اشیا زیر را در تذکر گرفت:

استاندارد صدا:

هنگام کسب هدفون صحیح برای چاپ شده خشمگین، استاندارد صدا یکی اجتناب کرده اند بسیار قدرتمند عواملی است کدام ممکن است باید توجه داشته باشید. هرچه صدا اصولاً باشد، بیشتر می توانید دشمنان شخصی را در تفریحی اشاره کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مراقب هم تیمی های شخصی باشید. هدفون پشتی محدوده بهتری برای چاپ شده {خواهد بود} از اجتناب کرده اند نویز بیرونی کنار شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید نشت صدا را کاهش می دهد.

راحتی استفاده:

پارامتر مهم بعدی راحتی است. حتی وقتی عالی هدست تفریحی همراه خود استاندارد صدای برتر دارید، استفاده اجتناب کرده اند آن باید ساده باشد. متعاقباً هنگام کسب اجتناب کرده اند وزن سبک هدفون هر دو هدست شخصی مشخص شوید به همان اندازه فشار زیادی به گردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرتان وارد نکند. علاوه بر این به چرخ دنده به کار گذشت در محصول را انتخاب کنید و انتخاب کنید نحوه ست شدن آن ها ملاحظه کنید.

تفاوت همراه خود پلتفرم های مختلف تفریحی:

متأسفانه این یکی اجتناب کرده اند عواملی است که اغلب فراموش می شود. هدست هر دو هدفون باید همراه خود پلتفرم تفریحی ممکن است سازگار باشد. متعاقباً در گذشته اجتناب کرده اند کسب، تفاوت آن را همراه خود پلتفرم های مختلف مربوط به Xbox One، PS4، PC، Mac، Nintendo Switch را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره بازرسی کنید.

استاندارد میکروفون:

بازرسی استاندارد میکروفون هدست هر دو هدستی کدام ممکن است قصد کسب آن را دارید فوق العاده حیاتی است. در صورت امکان بیشتر است عالی هدست همراه خود میکروفون بردن نویز بخرید. علاوه بر این مشخص شوید کدام ممکن است میکروفون صدای ممکن است را به خوانایی حاضر می تنبل.

۷ مورد اجتناب کرده اند بهتر از هدفون را انتخاب کنید و انتخاب کنید هدفون صحیح برای چاپ شده خشمگین را ارائه می دهیم راه اندازی شد می کنیم

بهترین هدفون های بازی و استریم را بررسی کنید

تقریباً تمام هدفون های تفریحی استاندارد صدای خوبی را حاضر می دهند. این مشخصه به طور قابل توجهی برای تفریحی هایی مربوط به Fortnite فوق العاده حیاتی است. متعاقباً جدا از استاندارد صدا، هدفون ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید هدفون های اشاره کردن شده در زیر دارای مشخصه های عالی عکس نیز هستند کدام ممکن است آنها را اجتناب کرده اند سایر محصولات حال دسترس در بازار متمایز می تنبل.

۱) Razer Kraken 7.1 V2:

بهتر از هدفون استریم PS4

مزایای:

استاندارد صدای برتر

دستی، سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید محکم

نوسازی شده اجتناب کرده اند چرخ دنده همراه خود استاندارد بالا

قیمت صحیح

امکان خصوصی سازی تغییرات اجتناب کرده اند طریق احساسی افزار Razer Synapse

اشیا عقب کشیدن:

· {به دلیل} پایین هدفون در موقعیت به بردن نویز نیست

استفاده اجتناب کرده اند هدست چاپ شده PS4 صحیح ممکن است تخصص تفریحی ممکن است را به همان اندازه حد زیادی افزایش بخشد. عمیق را انتخاب کنید و انتخاب کنید استاندارد صدای برتر هدست گیمینگ Razer Kraken 7.1 V2 چیزی است کدام ممکن است در یک واحد هدست استاندارد نخواهید کشف شد. این هدفون {به دلیل} وزن سبکی کدام ممکن است دارد مورد استفاده قرار گیرد تمدید شده تری صحیح است.

۲) Logitech G433 7.1 Wired

بهتر از هدفون استریم برای کامپیوتر

مزایای:

· ساختار محکم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مستحکم

· به نظر می رسد باکلاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید جالب

· صحیح مورد استفاده قرار گیرد تمدید شده مدت

تفاوت همراه خود PS4، Nintendo Switch را انتخاب کنید و انتخاب کنید Xbox One

دارای اسپلیتر هدفون مورد استفاده قرار گیرد به صورت جداگانه

اشیا عقب کشیدن:

· نشت صدا

حتی وقتی بهتر از مانیتور، کیبورد هر دو ماوس گیمینگ را داشته باشید، با بیرون هدفون صحیح به مقیاس کافی لذت نخواهید برد. این هدست تفریحی لاجیتک کار کردن a فوق العاده ای برای کامپیوتر دارد. این هدست دارای عالی هدبند قوی است کدام ممکن است به سادگی قابل ترتیب است.

میکروفون جداشدنی آن نیز همه کاره است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است در هر شکاف ای اجتناب کرده اند دهان ممکن است قرار گیرد. هدست لاجیتک G433 7.1 استاندارد صدای فوق العاده خوبی دارد. نصب Logic علاوه بر این ارائه می دهیم امکان خصوصی سازی را می دهد.

۳) Astro Gaming A50 Wireless Dolby

بهتر از هدفون ایکس باکس وان جریان

مزایای:

عمر باتری تمدید شده

استاندارد مونتاژ محکم

استاندارد صدای قابل توجه

صحیح مورد استفاده قرار گیرد اجتناب کرده اند کامپیوتر

اشیا عقب کشیدن:

میکروفون بی استاندارد

قیمت نسبتا بالا

یکی اجتناب کرده اند بهتر از هدفون های حاضر شده توسط Astro، هدست تفریحی A50 برای ایکس باکس وان فوق العاده صحیح است را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیوستن wi-fi را در اختیار مشتریان مکان ها. استاندارد صدای این هدفون فوق العاده بالاست. این سیستم صوتی ۳ حالت مختلف EQ را برای کنترل باس / باس / سه گانه برای افزایش اصولاً جلوه های صوتی حاضر می دهد. میکروفون آن نیز عالی طرفه است را انتخاب کنید و انتخاب کنید صدای ممکن است را اجتناب کرده اند صداهای فراگیر کنار می تنبل.

۴) CORSAIR Void RGB Elite

سازگار همراه خود کامپیوتر، مک را انتخاب کنید و انتخاب کنید بسیاری از کیبورد

مزایای:

قیمت صحیح

باتری محکم

اشیا عقب کشیدن:

نسبتا با کیفیت صنعتی

مرحله راحتی کمتر اجتناب کرده اند حد متوسط

Void Elite عالی هدست تفریحی wi-fi 12 متری همراه خود تأخیر کم ۲.۴ گیگاهرتز، آفتاب RGB را انتخاب کنید و انتخاب کنید طراحی اخیر است. این محصول استاندارد صدای شفاف را انتخاب کنید و انتخاب کنید شفاف را همراه خود قابلیت بردن هرگونه نویز اضافی در اختیار ممکن است مکان ها. هدست Void Elite به حداقل یک میکروفون بردن نویز عالی طرفه نیز مجهز شده است. همراه خود عمر محصول ۱۶ ساعت می توانید به سادگی اجتناب کرده اند آن بیشترین استفاده را ببرید.

۵) Patriot Viper V380

تقریباً همراه خود تمام سیستم مسئله ها متناسب است!

مزایای:

· صحیح برای تفریحی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تماشای فیلم هر دو سریال

· دارای میکروفون بردن نویز

· قیمت صحیح

اشیا عقب کشیدن:

ساده پیوستن USB نوع A دارد

هدست Patriot Viper Gaming V380 7.1 برای راحتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار کردن بیشتر طراحی شده است. این اسپیکر دارای طیف مناسب RGB است کدام ممکن است می توانید همراه خود احساسی افزار Viper آن را اصلاح داده را انتخاب کنید و انتخاب کنید خصوصی سازی کنید. هدست Patriot Viper V380 دارای عالی میکروفون قابل کنار شدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید بردن نویز همه جانبه است. حتی همراه خود هدست تفریحی بخر Patriot Viper Gaming V380 7.1، می توانید با بیرون اولویت با توجه به نویز پس زمینه، تفریحی شخصی را انجام دهید.

۶) SteelSeries Arctis 7 Wireless

بهتر از هدست بلوتوث برای چاپ شده

مزایای:

· قیمت صحیح

· استاندارد مونتاژ برتر، سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید مستحکم

· طراحی باکلاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید انصافاً

تفاوت همراه خود PC را انتخاب کنید و انتخاب کنید PS4

· استاندارد صدای واضح را انتخاب کنید و انتخاب کنید شفاف

· دارای میکروفون ترکیبی شونده

اشیا عقب کشیدن:

· اگر برای مدت زمان بسیار طولانی استفاده شوند، گوشه ها به سختی خوب و دنج می شوند.

این محصول یکی اجتناب کرده اند بهتر از هدفون های گیمینگ wi-fi است کدام ممکن است همراه خود استفاده اجتناب کرده اند آن می توانید اجتناب کرده اند تفریحی نهایت لذت را ببرید با بیرون اینکه درگیر باز شدن سیم ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترتیب اتصالات آنها باشید. Arctis 7 استاندارد صدای فوق العاده بالایی دارد کدام ممکن است حتی به کوچکترین عمیق نیز ظریف است. میکروفون این محصول برخلاف Astro Gaming A50 اجتناب کرده اند استاندارد خوبی برخوردار است.

۷) Sennheiser One Wired

یکی اجتناب کرده اند بهتر از هدفون های تفریحی سیمی برای استریم

مزایای:

· استاندارد صدای a فوق العاده

· میکروفون همراه خود استاندارد بالا

طراحی پایین

راحتی استفاده

تفاوت همراه خود پلتفرم های مختلف تفریحی

اشیا عقب کشیدن:

پرهزینه

اگر عاشق تفریحی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شنیدن به موسیقی هستید، کسب Sennheiser Game One قابل انجام است برتر باشد. کابل های قابل تعویض این هدست ارائه می دهیم این امکان را می دهد کدام ممکن است اجتناب کرده اند آن {برای بسیاری} اجتناب کرده اند پلتفرم ها مربوط به PC، PS4، Xbox One، سلولی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر محصولاتی کدام ممکن است جک ۳.۵ میلی متری دارند بیشترین استفاده را ببرید.

استاندارد میکروفون هدفون Game One باعث تبدیل می شود کدام ممکن است صدای ممکن است را واضح را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون تاخیر حاضر دهد. این هدست جدا از طراحی جالب، فوق العاده دستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک وزن است.

نتایجی کدام ممکن است اظهار شده

بهترین هدفون های بازی و استریم را بررسی کنید

چون آن است می بینید، هدفون های فوق العاده باکیفیتی دسترس در بازار موجود است کدام ممکن است ارائه می دهیم اجازه محدوده آزادی می دهد. برای محدوده صحیح ترین محصول می توانید اجتناب کرده اند انتخاب های حاضر شده در این متن بیشترین استفاده را ببرید xzo بیشترین استفاده را ببرید. به طور گسترده طرفدار تبدیل می شود عالی هدفون دستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید صحیح در محدوده قیمت شخصی محدوده کنید. هدفون های گیمینگ حاضر شده برای استریم صحیح هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار شخصی را {به درستی} انجام می دهند.