به‌روزرسانی جدید Shield NVIDIA می‌تواند از بیدار شدن فیلم‌های شبانه در سراسر زمین جلوگیری کند


NVIDIA ارتقای تجربه ۹.۱ را برای تمام واحدهای Shield TV و TV Pro منتشر کرده است و یکی از ویژگی هایی که به همراه دارد این است که تماشای فیلم های اکشن بدون هدفون را برای افرادی که شب از خواب بیدار می شوند بیشتر می کند. حالت جدید «گوش دادن در شب» می‌تواند صدا را هنگام زنگ زدن بهینه کند تا صداهای انفجاری بلند را کاهش دهد در حالی که مکالمه‌های آرام حتی در صدای کم استرس دارند. این شرکت در اطلاعیه ای اعلام کرد: «از تماشای فیلم یا بازی های شبانه بدون مزاحمت خانواده خود لذت ببرید. لازم به ذکر است که مدل جدید فقط با صدای HDMI عرضه می شود.

علاوه بر Listening to Night، آخرین به روز رسانی همچنین به TV Shield اجازه می دهد تا به طور خودکار به حالت بازی با تأخیر کم در همه مدل ها و نمایشگرهای تلویزیون پشتیبانی شود. تا زمانی که نمایشگر حالت تأخیر کم خودکار (ALLM) داشته باشد، دستگاه رسانه استریم می‌تواند از فعال بودن آن در حین بازی اطمینان حاصل کند، خواه این یک بازی محلی یا هر یک از سرویس‌های بازی ابری GeForce NOW باشد. با کاهش تأخیر، ALLM تأخیر را کاهش می‌دهد و تجربه بازی روان‌تر و پاسخ‌گوتر را امکان‌پذیر می‌کند. به روز رسانی ۹.۱ چندین ویژگی دیگر را اضافه می کند، از جمله امکان غیرفعال کردن نمایش محتوای HDR / Dolby Vision و دریافت اعلان ها هنگام روشن شدن میکروفون.

به‌روزرسانی TV Shield قبلاً اندروید ۱۱ را برای همه مدل‌ها آورده و دسترسی به صفحه‌کلید جدید Google را با پشتیبانی از جستجوی صوتی اضافه می‌کند. آنها همچنین آسیب‌پذیری‌هایی را برطرف می‌کنند که می‌توانند به مهاجمان راه دور اجازه دهند تا سرویس دائمی را انکار کنند. اگرچه نسخه ۹.۱ با اصلاحات امنیتی عمده همراه نبود، اما برخی از اشکالات را برای برنامه و دستگاه TV Shield نیز در بر داشت.