بیمه اتکایی امین و تصویب افزایش سرمایه ۶۰ درصدی از پایگاه تحلیلی خبر آنلاین


مجمع عمومی فوق العاده بیمه اتکایی امین با موضوع افزایش سرمایه در مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه اتکایی امین، مجمع عمومی فوق العاده این شرکت روز چهارشنبه ۲۱ مردادماه به منظور افزایش سرمایه با حضور بیش از ۸۱ درصد از سهامداران برگزار شد. با توجه به صدور مجوز از سوی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار، افزایش سرمایه ۶۰ درصدی مطالبات سهامداران، سهم نقدی و ذخیره سرمایه به تصویب سهامداران رسید.
بر اساس این گزارش، این جلسه با حضور موسی رضایی نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل که به ریاست خسرو حقیقی پناه رئیس هیئت مدیره بیمه اتکایی امین برگزار شد. لازم به ذکر است نمایندگان بازرسان قانونی، بورس و اوراق بهادار حضوری و نمایندگان بیمه مرکزی در جلسات آنلاین حضور دارند.
در جلسه مجمع عمومی فوق العاده بیمه اتکایی امین افزایش سرمایه این شرکت از مبلغ ۵۰۰۰ میلیارد ریال به ۸۰۰۰ میلیارد ریال از محل مطالبات سهامداران، آورده نقدی و ذخیره سرمایه به تصویب رسید.
لازم به ذکر است مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه اتکایی امین با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن رازی مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش برگزار شد و امکان حضور مجازی سهامداران از طریق دسترسی همزمان به این شرکت فراهم و پخش شد. پایگاه اطلاع رسانی