تئاتر امام (ره) امسال برگزار می شود؟ / امور مالی کسب و کار – تئاتر آنلاین


رئیس مرکز هنرهای نمایشی مرکز هنرهای نمایشی تاکید کرد: تلاش این مرکز برای اجرای نمایش «در مجلس تهران» در سال جاری با ارائه برآوردهای مالی لازم.

کوروش زارعی رئیس مرکز هنرهای نمایشی سازمان تبلیغات اسلامی در گفت و گو با تئاتر آنلاین درباره وضعیت تولید نمایشنامه «در مجلس تهران» با موضوع امام خمینی (ره) که حدود ۲ سال است درباره آن بحث می شود، گفت: در مجلس تهران. و به بنیاد حفظ آثار و نشر آثار امام خمینی (ره) ارائه شد و منتظر پاسخ بنیاد در خصوص اعتبارات هستیم.

وی با اشاره به اینکه نمایشنامه «در مجلس تهران» منتشر شده است، تاکید کرد: تمام تلاشمان این است که امسال یک نمایش تولید کنیم و در تالار وحدت روی صحنه ببریم.

زارعی افزود: برای تولید کار باکیفیت نیاز به استفاده از گروهی از متخصصان و عوامل داریم و از این رو مرکز هنرهای نمایشی در حوزه هنری به تنهایی نمی تواند هزینه تولید و اجرای نمایشی را تامین کند.

رئیس مرکز هنرهای نمایشی مرکز هنرهای نمایشی در پایان یادآور شد: نمایش «در مجلس تهران» اثری متفاوت و خوب است و متاسفانه تولید نشده است. ما حدود ۲ سال است که این رویداد را تولید و اجرا می کنیم و امیدواریم امسال به پایان برسد.