تبانی بهتر از این نمی شود!


تبانی غیر قابل تصور و عجیب در دسته دوم آفریقای جنوبی رخ داده است. تکان دهنده: حد تبانی به اینجا رسیده است!

به گزارش بامداد، تیم آفریقای جنوبی برای صعود به لیگ دسته دوم باید با اختلاف ۱۸ گل پیروز شود اما در نهایت حریف با ۴۱ گل با نتیجه ۵۹ بر ۱ پیروز شد، بعد بفهمید. اگر تبانی در این بازی وجود داشته باشد، انجام شده است، نیازی به بررسی کامل نیست.

قبل از شروع این هفته، تیم ماتیاس برای صعود به دسته دوم آفریقای جنوبی به یک معجزه نیاز دارد. آنها با تفاضل گل بیشتر نسبت به دو تیم برتر در رده سوم جدول قرار دارند و تنها یک برد بزرگ می تواند شانس صعود آنها را افزایش دهد.

آنها باید با اختلاف ۱۸ گل پیروز می شدند اما شرایط دیدار مقابل مایتی بردز نسامی به شکل عجیبی رقم خورد و آنها با نتیجه ۵۹ بر ۱ و ۴۱ گل به تنهایی پیروز شدند.

بیشتر بخوانید:

تبانی ۱۰۰ میلیارد تومانی در فوتبال ایران!

تهدیدهای فوق العاده بازیکنان مطرح تیم ملی: این را ندانید وگرنه برای شما بد می شود!

ممنوعیت زندگی

تعجب آور نیست که ناظر فوتبال این کشور آفریقایی برای تحقیق در مورد این مسابقه وارد عمل شد و به زودی به این نتیجه رسید که به وضوح تبانی در این بازی صورت گرفته است.

پنالتی هر دو تیم محرومیت مادام العمر بود. اما نکته عجیب این است که این تبانی در سایر دیدارها نیز روی صعود این تیم لیگ تاثیر داشته است.

تیم شیولانی که امتیازی برابر با ماتیاس و البته تفاضل گل بهتری دارد، بازی خود را با برتری ۳۳ بر ۱ مقابل کوتوتو به پایان رساند. در این دیدار هفت گل به ثمر رسید و طبیعتا این دو باشگاه مادام العمر محروم شدند.

منبع: ورزش سه