تسهیل ورود نوآوری به صنعت بیمه با هم افزایی شرکت های بیمه


دکتر فنادی گفت: شرکت های بیمه باید مکمل دستگاه نظارتی در این زمینه باشند تا بتوانند با هم افزایی شرایط، ورود طرح ها و ایده های جدید به صنعت بیمه را تسهیل کنند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، دکتر فنادی با هدف هم افزایی نهاد ناظر و بیمه گر از سامان آسورانسی بازدید کرد. معاون برنامه ریزی و توسعه بیمه مرکزی در دیدار با مدیرعامل سامان آسورانسی، ضمن ابراز خرسندی از توجه ویژه سامان آسورانسی به پیشرفت دیجیتال و ورود به بازار جدید بیمه، گفت: خوشبختانه شرکت های بیمه نیز این نیاز را درک کرده اند. . برای حرکت به سمت تحول در فضای کسب و کار با استفاده از فناوری نوین، با ارائه طرح های جدید بیمه ای و ارائه خدمات بیمه ای که پاسخگوی نیاز جامعه باشد، درک کرده و سعی در ورود به بازار جدید داشته است.

دکتر فنادی نوآوری در صنعت بیمه را در گرو روند اصلاحات و ارائه محصولات جدید بیمه ای دانست و گفت: معاون برنامه ریزی و توسعه آسورانسی تنگاه از نظرات کارشناسان صنعت بیمه در خصوص بهبود و اصلاح فرآیندها و مقررات استقبال می کند و معتقد است شرکت های بیمه باید بایستی مکمل. در این حوزه، نهادی ناظر باشد تا بتواند با هم افزایی شرایط، ورود طرح ها و ایده های جدید به صنعت بیمه را تسهیل کند. وی در بخشی دیگر از سخنان خود به مرکز نوآوری بیمه مرکزی به عنوان فضایی برای جذب ایده ها و طرح های نوین بیمه ای اشاره کرد و گفت: در تلاش هستیم با ایجاد این مرکز و از طریق این مرکز، تعامل صنعت بیمه و اکوسیستم نوآوری را بهبود بخشیم. یک جدید. ایده ایجاد یک بازار جدید بیمه بگیرید.

معاون برنامه ریزی و توسعه بیمه مرکزی تلفیق نیروی انسانی جوان و پویا و مدیران مجرب در آسورانسی سامان را یکی از عوامل موفقیت این شرکت می داند و می گوید: آسورانسی سامان در زمینه تولید و نوآوری اقدام خوبی انجام داده است. با استفاده از نیروی انسانی کارآمد. به اشتراک گذاری این تجربه موفق با سایر اعضای صنعت ارزشمند خواهد بود. در این نشست صمیمانه احمدرضا ضرابیه مدیرعامل سامان عسورانسی نیز برگزاری نشست صمیمانه بین دستگاه های نظارتی و شرکت های بیمه را سرآغاز سطح جدیدی از تعامل دانست و گفت: ایجاد فضای گفتگو و تبادل نظر صمیمانه بین. سازمان های نظارتی و شرکت های بیمه می توانند منشأ تحولات جدیدی در صنعت بیمه باشند. . مدیرعامل سامان آسورانسی در ادامه ضمن معرفی پروژه جدید این شرکت گفت: سامان آسورانسی ورود خود را به بازارهای جدید با محوریت تحول دیجیتال و توسعه فعالیت در بازار بین المللی را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است. وی افزود: خوشبختانه آسورانسی تنگاه با رویکرد تعاملی خود زمینه را برای ارائه طرح های جدید و بیان دیدگاه های شرکت های بیمه در خصوص اصلاح مقررات فراهم کرده است.

لینک کوتاهاین لینک کپی شده!