تفریحی انگلیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسپانیا در نیمه بسته شدن لیگ قهرمانان اروپا


به گزارش خبرگزاری اطلاعات اینترنت; منچسترسیتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیورپول همراه خود ضرب و شتم حریفان شخصی به مرحله نیمه بسته شدن لیگ قهرمانان اروپا راه یافتند.

سیتی کدام ممکن است همراه خود پیروزی روی حیله و تزویر ۱-۰ مقابل اتلتیکو مادرید به انگلیس سر خورد، مقابل واندامیتروپولیتانو به جذب می کند ۰-۰ بازو کشف شد. سیتی {در این} دیدار به نظر می رسد نشد با این حال رئال مادرید جایگزین خاصی برای گلزنی نداشت به همان اندازه این دیدار کدام ممکن است در دقایق پایانی همراه خود جنجال را انتخاب کنید و انتخاب کنید نبرد به نوک رسید همراه خود جذب می کند با بیرون گل به نوک رسید. در دقایق پایانی فیلیپه توسط اتلتیکو مادرید ریختن شد.

لیورپول {در خانه} اجتناب کرده اند بنفیکا پذیرایی کرد کدام ممکن است این دیدار همراه خود جذب می کند ۳-۳ به نوک رسید. این دیدار همراه خود نتیجه ۳-۱ به درآمد شاگردان تجهیزات گلف بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دقیقه ۲۱ کونیت لیورپول را به ورودی هل داد با این حال پس اجتناب کرده اند ۱۲ دقیقه راموس برای بنفیکا کار را به جذب می کند کشاند. در دقیقه ۵۵ فیرمینو گل دوم شاگردان این تجهیزات گلف را به ثمر رساند. این شرکت کننده برزیلی ده دقیقه بعد دبل کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گل سوم تیمش را به ثمر رساند. خدمه سراسری پرتغال در دقیقه ۷۳ توسط یارموچوک گل دوم شخصی را به ثمر رساند. نونس یک بار دیگر مقابل لیورپول گلزنی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دقیقه ۸۱ همراه خود گل ۳-۳ به جذب می کند رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مجموع لیورپول ۲ تفریحی را ۶-۴ برد.

همراه خود این نتیجه خدمه های انگلیسی منچسترسیتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیورپول را انتخاب کنید و انتخاب کنید خدمه های اسپانیایی رئال مادرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویارئال راهی نیمه بسته شدن شدند.

نیمه بسته شدن لیگ قهرمانان اروپا

رئال مادرید – منچسترسیتی

لیورپول – ویارئال

بازی انگلیس و اسپانیا در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا

اصولاً بیاموزید:

دیدار معلم خدمه امید همراه خود وزیر بازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کودکان / عکس

رکورد لیگ قهرمانان در کتاب رکوردهای گینس / عکس

۲۵۳۲۵۱۴