تفریحی همراه خود اتلتیکو مادرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید منچسترسیتی / عکس


به گزارش خبرگزاری جاده خبر; را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتلتیکو مادرید ساعت شب قبلی در تفریحی بازگشت مرحله ۱ چهارم آخرین لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه شخصی میزبان منچسترسیتی بود کدام ممکن است همراه خود جذب می کند با بیرون گل به بالا رسید.

شاگردان پپ گواردیولا همراه خود این نتیجه همراه خود پیروزی ۰-۱ در دیدار سر خورد به نیمه آخرین راه یافتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید حریف رئال مادرید شدند.

در دقایق پایانی تفریحی، روزی کدام ممکن است اتلتیکو در حمله متحد شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید حداقل عالی گل به ثمر رساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفریحی را به وقت اضافه کشاند، اتلاف وقت سیتی باعث عصبانیت گیمرها این کارکنان شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نتیجه نبرد های از حداکثر در پایین شد. این نبرد ها کدام ممکن است زمان زیادی را نیز {در این} مسابقه تلف کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نتیجه اجتناب کرده اند انگشت دادن ۱۰ دقیقه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ریختن یکی اجتناب کرده اند گیمرها اتلتیکو شد، بالا ماجرا نبود.

فشار بین گیمرها ۲ کارکنان پس اجتناب کرده اند سوت بالا تفریحی در تونل منتهی به رختکن یکپارچه کشف شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید متنوع اجتناب کرده اند رسانه ها اجتناب کرده اند نبرد گیمرها سیتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتلتیکو را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتحان شده برای جداسازی آنها را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالا دادن به ماجرا در تونل ورزشگاه واندا متروپولیتانو خبر دادند.

مشاوره تبدیل می شود کدام ممکن است استفان ساویک را انتخاب کنید و انتخاب کنید جک گریلیش کدام ممکن است قبلا در پایین مسابقه همراه خود هم حاوی شده بودند، طرف های بی نظیر اختلاف بودند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرانجام سایم ورسالیکو را انتخاب کنید و انتخاب کنید کایل واکر پس اجتناب کرده اند بدتر کردن فشار ها همراه خود هم حاوی شدند.

در عکسها تلویزیونی آشکار شده توسط RMC Sport، مشاجره لفظی گریلیچ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساویچ در رختکن به خوانایی نمایان بود کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند آن ورسالیکو کدام ممکن است {در این} تفریحی روی نیمکت اتلتیکو نشسته بود، همراه خود برخی اجتناب کرده اند اعضای سیتی حاوی شد. کادر فنی کدام ممکن است برخی اجتناب کرده اند مسئولان اتلتیکو این شرکت کننده را محروم کردند.

شرایط روزی حاد تبدیل می شود کدام ممکن است او محافظت شخصی را روی گیمرها سیتی ویژه به ویژه آیمریک لاپورته را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایلکای گوندوگان می اندازد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این باعث تبدیل می شود کایل واکر به این شرکت کننده حمله تنبل.

خاص نیست در ابتدا {چه کسی} مستقیماً حاوی ورسالیو بود، با این حال سرانجام نبرد بین او را انتخاب کنید و انتخاب کنید واکر بالا گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسئولان را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیمرها حاضر در تونل مجبور شدند وارد حرکت شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها را اجتناب کرده اند هم کنار کنند. این در حالی است کدام ممکن است به نظر می رسد مانند است ورسالیکو قصد داشته همراه خود اوج به صورت این شرکت کننده ضربه بزند.

پس اجتناب کرده اند آن داوران حاضر در پایین همه گیمرها را به رختکن کارکنان های شخصی هدایت می کنند به همان اندازه به سختی اوضاع آرام شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید فشار به بالا برسد.
لاپورته پس اجتناب کرده اند تفریحی اظهار داشت: مناسب است کدام ممکن است مواجه شدن همراه خود چنین اتفاقاتی کدام ممکن است سرانجام در نتیجه نبرد در پایین تبدیل می شود، خوشایند نیست. با این حال این اتفاق مهمی بود. سرانجام بر اوج عالی موضوع نوزاد اختلاف تذکر بیش از حد شد. باشی روی حیله و تزویر تر اجتناب کرده اند ما به اتلتیکو زدی.

بازی با اتلتیکو مادرید و منچسترسیتی / عکس

بازی با اتلتیکو مادرید و منچسترسیتی / عکس

بازی با اتلتیکو مادرید و منچسترسیتی / عکس

بازی با اتلتیکو مادرید و منچسترسیتی / عکس

بازی با اتلتیکو مادرید و منچسترسیتی / عکس

اصولاً بیاموزید:

پیشنهادی وسوسه انگیز برای سراسری کردن استقلال

فوتبالیست متهم به جاسوسی

شاهکاری برای مشاور ایران در جام ستارگان قطر

۲۵۳۲۵۱۴