تلاش باشگاه زنیت روسیه برای بازگرداندن سردار آزمون!به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه بایرلورکوزن آلمان که این روزها دوران نقاهت مصدومیت خود را سپری می کند مورد توجه باشگاه سابقش زنیت قرار گرفته است. پترزبورگ روسیه

طبق اعلام سایت یوروفوتبال روسیه، باشگاه زنیت این مهاجم ایرانی را زیر نظر دارد تا در صورت امکان او را به صورت قرضی به خدمت بگیرد.

آزمون بهترین دوران فوتبال باشگاهی خود را در تیم زنیت روسیه سپری کرد. او از سال ۲۰۱۹ تا نقل و انتقالات فصل گذشته در زنیت حضور داشت و ۱۰۴ بازی برای این تیم انجام داد و ۶۳ گل به ثمر رساند و ۲۳ پاس گل داد.

جدایی آزون از زنیت اما اتفاقات عجیبی را رقم زد. آزمون که قراردادش با زنیت در ژوئن ۲۰۲۲ به پایان می رسد، در زمستان با باشگاه آلمانی بایر لورکوزن برای امضای قرارداد در تابستان به توافق رسید. سرمربی زنیت که از جدایی آزمون و حق انتقال او سود مالی نداشت، از تصمیم این مهاجم ایرانی ناراحت شد و ترجیح داد در نقل و انتقالات همان فصل او را با مبلغ کمتری به لورکوزن بفروشد.

آزمون کمتر از حد انتظار در بوندسلیگا ظاهر شد و نتوانست دوران خوب خود در زنیت را تکرار کند. او تا سال ۲۰۲۷ با لورکوزن قرارداد دارد و باید دید سرمربی این باشگاه آلمانی در مورد او چه تصمیمی خواهد گرفت.

البته آزمون در حال حاضر مصدوم است و تا جام جهانی نمی تواند به میدان برود. گفته می شود این مهاجم به قطر سفر خواهد کرد تا در کشور میزبان جام جهانی تحت درمان قرار گیرد.

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۴