تیزر جدید «سگ سورتمه» / اجرای مجدد همراه خود بازیگران جدید – تئاتر وب مبتنی بر


حاضر «سگ سورتمه» به کارگردانی سینا نصرالله چندی پیش همراه خود ظاهر شدن جدید به روی صحنه سر خورد.

به گزارش تئاتر وب مبتنی بر، تیزر جدید حاضر «سگ اسلید» کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند حاضر در تالار مولوی، بار تولید دیگری در سالن ۲ پردیس تئاتر به حاضر درآمد. پهن کردن روی صحنه راه اندازی شد. این نمایشنامه بر ایده نمایشنامه آلمانی “مشق ساعت شب” نوشته فرانتس بازسازی شده است کاساوا کروات همراه خود تفسیر خشمگین یاد رضا لوسیون رضایی است کدام ممکن است اجتناب کرده اند ۱۵ فروردین به تهیه کنندگی سجاد افشاریان به روی صحنه گذشت است.

به آموزش داده شده است نصرالله حاضر «سگ سورتمه» تاکید زیادی بر جبر محیطی دارد کدام ممکن است ماهیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید هویت انسان را اصلاح می دهد.

در فیلم «سگ سورتمه» خانوار ای را می بینیم کدام ممکن است در فقر مسکن می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در فضایی تمیز اجتناب کرده اند وضعیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید زمان مسکن می کنند. درند در حالی کدام ممکن است دختری معلول دارند متوجه می شوند کدام ممکن است زن یک بار دیگر باردار است را انتخاب کنید و انتخاب کنید می خواهند سقط جنین کنند با این حال همراه خود تمام امتحان شده هایشان آخر کودک به دنیا می آید در حالی کدام ممکن است تأثیرات سقط ناموفق بر به نظر می رسد کودک بدیهی است.

این حاضر در نمایشی جدید همراه خود بازیگران جدید اجرای زودتر حاضر داده تبدیل می شود. پاداش آزادا، مهرداد خمیسی، امیرعباس خراسانی، فائزه شاه حسینی، مرضیه فیلی بازیگران حاضر «سگ اسلید» کدام ممکن است به همان اندازه ۲۹ فروردین ماه ساعت ۱۹ در تماشاخانه سپندات میزبان دوستداران تئاتر است.

بروزترین tp-date تیزر را همین جا ببینید.