جانی دپ از ممنوعیت خارج شد / نمایش فیلم شاه لوئیس در نتفلیکس – تئاتر آنلاین


فیلم بعدی جانی دپ درباره شاه لوئی پانزدهم پس از اکران در سینماهای فرانسه از شبکه نتفلیکس فرانسه اکران خواهد شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از از جانب سفرفیلم بعدی Maivin لوبوک کارگردان فرانسوی با بازی جانی وزارت این فیلم با عنوان «محبوب» تابستان امسال فیلمبرداری می شود و سال آینده برای اولین بار اکران می شود.

بلومبرگ ابتدا گزارش داد که نتفلیکس به پروژه پیوسته است و حقوق فیلم را خریداری کرده و ۱۵ ماه پس از اکران آن در سینما توزیع می کند.

به گزارش فیگارو، فیلمبرداری این فیلم از اواخر تابستان امسال در فرانسه آغاز می شود و بیشتر فیلمبرداری آن در کاخ ورسای انجام می شود. فیلمبرداری «محبوب» حدود ۳ ماه ادامه دارد. تهیه کننده این فیلم فرانسوی است.

گفت لوبوک در نقش مادام بیشتر او در این فیلم بازی کرد. او فیلم‌های «فسیل» و «پادشاه من» را در کارنامه خود ساخته است که نقدهای مثبتی دریافت کرده است.

هیچ برنامه‌ای برای این فیلم فاش نشد، اما در مورد شاه لوئی پانزدهم می‌توان گفت که او دومین سلطنت طولانی را در بین پادشاهان فرانسه داشت و از ۱۷۱۵ تا ۱۷۷۴ بر تخت نشست و به عنوان یک پادشاه محبوب شناخته می‌شد. اما مورخان کمتر به او لطف داشتند و حکومت او را با فساد و جنگ ناکارآمد و پرهزینه می نامند.

اوایل امسال خبر ساخت فیلمی درباره زندگی لویی پانزدهم منتشر شد و این پروژه اولین فیلم جانی خواهد بود. وزارت پس از برنده شدن در دعوای قضایی علیه زوجه سابق سطل کردیدر آن نقش داشته باشد.

آخرین فیلم وزارت “مینا موضوعاین فیلم در پایان سال گذشته به طور محدود در آمریکا اکران شد اندرو لویتاس، وزارت او را به جای زنده به عنوان یک عکاس جنگ جلوی دوربین برده بود یوجین اسمیت در دهه ۱۹۷۰ به عنوان عکاسی که به ژاپن سفر کرد تا تأثیر مسمومیت با جیوه بر جوامع ساحلی این کشور را ثبت کند. تصویر فیلم و بازی انجام داد وزارت با استقبال منتقدان مواجه شد.