جزئیات آتش سوزی در یک ساختمان اداری-تجاری


به گزارش خبرنگار مهر، جلال ملکی افزود: ساعت ۱۵:۳۴ روز گذشته یک مورد آتش سوزی در یک ساختمان اداری-تجاری در خیابان بهبودی نرسیده به خیابان ستارخان گزارش شد و سه ایستگاه آتش نشانی به همراه خودرو به محل اعزام شدند. در صورت نیاز دستگاه تنفس و امکانات را به همراه داشته باشید.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: آتش نشانان در کمتر از چهار دقیقه در محل حاضر شدند و متوجه شدند در یک ساختمان ۶ طبقه دو طبقه زیرزمین با کاربری اداری-تجاری در طبقه دوم منفی به عرض ۱۲۰ متر است. به کارگاه مبل سازی تبدیل شده است. چندین انبار در اطراف آن ساخته شده و مقادیر زیادی صندلی، چوب و مواد مبل سازی در آن نگهداری می شود.

وی بیان کرد: با وجود آتش سوزی شدید، آتش نشانان وارد عملیات شدند و موفق به مهار آتش شدند و از سرایت آتش به طبقات فوقانی جلوگیری کردند.

ملکی خاطرنشان کرد: حدود ۳۰ نفر در این ساختمان حضور داشتند که اکثر آنها از ساختمان خارج شدند و ۶ نفر نیز با کمک آتش نشانان از ساختمان خارج شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: خوشبختانه این حادثه مصدوم و تلفات جانی نداشت، اگرچه یکی از آتش نشانان مجروح و به عوامل اورژانس تحویل داده شد اما حال عمومی این افراد خوب است. آتش نشانان آتش را خاموش کردند و عملیات در ساعت ۱۸:۰۳ خاتمه یافت.