جشنواره تئاتر شهرزاد به تعویق افتاد – تئاتر آنلاین


بر اساس اطلاعیه ای، دبیرخانه جشنواره تئاتر شهرزاد از تعویق دومین دوره این جشنواره خبر داد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی، دومین جشنواره تئاتر شهرزاد که قرار بود در مهر آغاز شود، بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد.

در اطلاعیه منتشر شده توسط دبیرخانه آمده است:

“به نام خدا

بر اساس برنامه یکساله پردیس تئاتر شهرزاد برای برگزاری دومین دوره جشنواره، قرار است مراسم افتتاحیه این رویداد فرهنگی ۲۹ مهرماه سال جاری برگزار شود.

پردیس تئاتر شهرزاد ضمن اعتقاد به روشن نگه داشتن چراغ تئاتر، اعلام می کند: با توجه به اینکه جشنواره نیاز به فضای بهتری دارد، تاریخ قبلی برای جشنواره مناسب نیست و بستر و فضای جشنواره در شرایط فعلی آماده نیست. و برگزاری این جشنواره با وجود اتفاقات اخیر امکان پذیر نخواهد بود. بنابراین تصمیم گرفته شده تا تاریخ برگزاری دومین جشنواره تئاتر شهرزاد تغییر یابد.

لذا به اطلاع کلیه هنرمندان و شرکت کنندگان می رساند که این جشنواره در تاریخ مقرر برگزار نخواهد شد. بدیهی است تاریخ قطعی در اسرع وقت اعلام خواهد شد.

بیش از ۴۰۰ گروه نمایشی فیلم های خود را برای حضور در جشنواره شهرزاد ارسال کردند و فرهاد مهندس پور، نادر برهانی مرند، علی شمس، اشکان خیل نژاد، محسن حسینی و سیما تیرانداز انتخاب آثار این دوره از جشنواره را بر عهده دارند.

دومین جشنواره «تئاتر شهرزاد» با مدیریت شهرزاد جعفری و دبیری مسعود کارفیس با هدف فعال سازی استعدادها و کمک به گسترش فرهنگ تئاتر برگزار شد.