جشن جفری راش و بنیسیو دلوتورو در کارلووی واری ۲۰۲۲ – تئاتر آنلاین


جفری راش و بنیسیو دل تورو در جشنواره فیلم کارلووی واری امسال مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ورایتی، جفری هجوم بردن و بنیسیو حالت شکار کردن این بازیگر برنده جایزه اسکار در پنجاه و ششمین جشنواره بین المللی فیلم شد کارلووی واری واری جشن گرفته شد. این جشنواره که از اول تا نهم تیرماه (۱۰ تا ۱۸ تیرماه) برگزار می شود، در مراسم اختتامیه جوایزی را به این بازیگران اهدا خواهد کرد.

جری بارتوشکامدیر جشنواره ضمن ابراز خوشحالی از دعوت از دو بازیگر شاخص که سال هاست مورد تحسین قرار گرفته اند. کارلووی واری واری دریافت کرده اند، در این با توجه مطلع.

جفری هجوم بردن این بازیگر استرالیایی با فیلم «سخنرانی پادشاه» جایزه کریستال را برای کمک های هنری برجسته به سینمای جهان دریافت کرد. ادرارو “تعالی” آن به عنوان ادای احترام در جشنواره نمایش داده می شود.

هجوم بردن کار او در تئاتر و با شرکت های تئاتر کوئینزلند آغاز شده. نقطه عطف مهمی در کارنامه سینمایی او در سال ۱۹۹۶ بود، زمانی که او در نقش آهنگساز و پیانیست در فیلم “درخشش” اسکات بازی کرد. هیکس روشن و اسکار، طلا کره زمین و بفتا گرفتن. دو سال بعد، او دوباره نامزد جایزه اسکار شد، این بار برای بازی در رمان عاشقانه تاریخی “شکسپیر عاشق”. هجوم بردن او علیرغم فعالیت تحسین برانگیزش به عنوان بازیگر سینما، هرگز از بازیگری روی صحنه فاصله نگرفت و در سال ۲۰۰۹ جایزه تونی را برای بازی در «خروج پادشاه» دریافت کرد.

او در سال ۲۰۱۰ برای بازی در درام «سخنرانی پادشاه» نامزد جایزه اسکار شد. طلا کره زمین و همچنین هدایا بفتا گرفتن.

بنیسیو حالت شکار کردن آنها همچنین جایزه ریاست جشنواره را دریافت خواهند کرد که به بازیگران، کارگردانان و تهیه کنندگانی که نقش مهمی در پیشرفت فیلم و سینما داشته اند تعلق می گیرد. برای ارج نهادن به دل شکار کردنفیلم‌های «ترافیک» و «مظنونان دائم» در این جشنواره به نمایش درمی‌آیند درمیآیند.

حالت شکار کردن یکی از محبوب ترین بازیگران هالیوود در این دهه ۱۹۹۰ و با “مظنونان ابدی” (۱۹۹۵) توسط برایان سینگر خود روح و سال آینده، و فیلم «بیسکویتبه کارگردانی جولیان آشنابل هستند کارلووی واری واری همچنین در نمایشگاه، جایزه دوم روح گرفتن.

نقش او به عنوان یک پلیس فاسد در «ترافیک» (۲۰۰۰) توسط استیون کارگردانی شد سودربرگجایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد، طلا کره زمین، بفتا و خرس نقره ای برلیناله برای او آورده است. او با بازی در کمدی گانگستری «ربا». مرد ریچیدر تریلر آینده “قول” (۲۰۰۱) با شان سنجاقو در «۲۱ گرم» (۲۰۰۳) و الخاندرو ونزالس ایناریتو همکاری کنید و دومین نامزدی جایزه اسکار و جایزه انتخاب تماشاگران را از جشنواره فیلم ونیز ببرید. در سال ۲۰۱۵ در این فیلم هیجان انگیز بازی کرد خوب دنی ویلنوو منظور داشتن “سیاریواو سپس نقش مرموز آلخاندرو را در «.سیاریو: امروز سربازان“ظاهر می شود.

در همین حال هیئت داوران جشنواره کارلووی واری واری امسال هم معرفی شدند.

هیئت داوران جوایز جام کریستال شامل:

ضمانت دومینیک تهیه کننده فیلم آرژانتینی

یا اولین رستر فیلمساز آلمانی

رومی وتک توزیع کننده لهستانی و برگزار کننده جشنواره

فیورلا نماینده فروش و تهیه کننده بین المللی مورتی

تربچه مالن استنسگارد ویرایشگر و نویسنده صفحه نمایش نویسنده دانمارک