جعبه گشایی Infinix Note 12 VIP


Infinix Note 12 VIP جدیدترین دستگاهی است که در دفتر وارد شده است و یکی از مجهزترین هاست. ما در مورد مشخصات صحبت نمی کنیم، اگرچه آنها هم چیزی برای عطسه کردن نیستند – نه، ما در مورد تجربه خرده فروشی صحبت می کنیم.

Infinix Note 12 VIP مملو از لوازم جانبی است. شما یک کارت هدیه به فروشگاه Infinix، یک دسته برچسب، یک ابزار سیم کارت، یک قاب رایگان، یک محافظ صفحه (و همچنین یک مورد از قبل روی گوشی)، هدفون، یک کابل USB و یک شارژر ۱۲۰ واتی دریافت می‌کنید.

خود شارژر کوچکترین آجر ۱۲۰ واتی است که دیده ایم. این برای ۵.0V در ۳.0A یا ۴.۰-۲۰V در ۶.0A رتبه بندی شده است. این شرکت ادعا می کند که تنها ۱۰ دقیقه روی این شارژر می تواند آب کافی برای ۶ ساعت بازی یا ۵ ساعت پخش جریانی YouTube را دوباره پر کند. و Note 12 VIP تنها به ۱۷ دقیقه برای شارژ کامل نیاز دارد.

اینفینیکس به ما اطمینان می دهد که ۱۰۳ ویژگی محافظتی برای جلوگیری از تخریب سریع باتری باتری ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی وجود دارد. همچنین ۱۸ سنسور دما در داخل گوشی وجود دارد. سازنده ادعا می کند که باتری پس از ۸۰۰ بار شارژ، ۸۵ درصد ظرفیت خود را حفظ می کند.

در مورد خود گوشی، مدل خاکستری کاین را داریم. این ترکیبی از خاکستری و آبی آسمانی است و چیزی است که تا به حال در هیچ گوشی ندیده ایم.

Infinix Note 12 VIP دارای طراحی تمیز و حسی مینیمال در دست است. لبه های صفحه نمایش دارای یک انحنای ۲.۵ بعدی اندک هستند، اما به غیر از آن، Inifinix Note 12 VIP در سراسر آن صاف است. طرفین صاف، یک پنل پشتی صاف و یک جزیره دوربین مربعی.

این جزیره دوربین در مجموع دارای سه دوربین است و دو دوربین قابل توجه – دوربین اصلی دارای سنسور ۱۰۸ مگاپیکسلی ۱/۱.۶۷ اینچی و لنز f/1.8 است. عکس‌های ۱۲ مگاپیکسلی را پس از قرار دادن پیکسل ۹ به ۱ ارائه می‌کند. دوربین قابل توجه دیگر این است که دوربین ۱۳ مگاپیکسلی f/2.2 فوق عریض، سومین تنها یک واحد تشخیص عمق ۲ مگاپیکسلی است.

در طرف مقابل یک دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسلی قرار دارد.

ما با یک کلمه بر روی صفحه نمایش پایان می دهیم. دوست‌داشتنی است و تا حد زیادی بهترین چیزی است که در یک تلفن اینفینیکس دیده‌ایم. از نظر مشخصات، یک پنل ۱۰ بیتی ۱۰۸۰×۲۴۰۰ پیکسلی ۶.۷ اینچی با نرخ رفرش ۱۲۰ هرتز و حداکثر نرخ نمونه برداری لمسی ۳۶۰ هرتز است. صفحه نمایش بسیار منقبض و متضاد است و به خوبی روشن می شود. این یک چیز دوست داشتنی است که به آن نگاه کنید، و تصاویر پس زمینه از پیش بارگذاری شده از Infinix آن را به درستی انجام می دهند.

منتظر نگاهی عمیق تر به Infinix Note 12 VIP باشید که بعداً ارائه می شود.